reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

katiNJ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
1 645
Miasto
Bialystok/USA
Dziewczyny, juz drugi raz dopadl mnie potworny bol glowy. Za pierwszym razem trwal ok 10 godzin z wymiotami i wrazliwoscia na swiatlo. A dzis bylo podobnie, tyle ze bez wymiotow. Za to bol koszmarny, nigdy takiego nie mialam, pulsujacy w calej glowiie, zaczynajacy sie od karku, i od czola rownoczesnie.Przelezalam caly dzien nie majac sily otworzyc oczu. Czy ktoras tez ma cos takiego??? :-[
 
reklama
jak ci wyszla morfologia? mialam anemie i straszne bole glowy, teraz biore zelazo i jest troche lepiej,troche
poniewaz glowa mnie boli prawie codziennie tyle ze troche mniej.
powinnas przy najblizszej wizycie bol zglosic lekarzowi on na pewno cos zaradzi. szkoda meczarni.
pozdr.
j.
 
Kasiu, mi moja ginekolog na ból głowy nie pozwoliła niczego przyjmować, natomiast prosiła, żebym dużo wypoczywała i spała. Może Twój lekarz będzie mądrzejszy. Pozdrawiam serdecznie, Ania
 
Morfologie poznam na wizycie 11 sierpnia (wyniki ida bezposrednio do lekarza i dopiero on mi pokaze ale gdyby cos bylo zle to by zadzwonili).Nie biore zadnych lekow na bol glowy. Mowia ze paracetamol mozna ale ja sie boje ryzykowac. Zobaczymy co mi doktor poradzi. Licze ze moze te bole przejda z koncem pierwszego trymestru. Dzis w koncu moge normalnie funkcjonowac. Przeprowadzam i liczylam na ten weekend a tu cala sobota przepadla ( no nie do konca bo moj maz zamontowal wszystkie meble :)
 
Kati, potworny ból głowy z wymiotami i wrażliwością na światło to niestety wygląda na książkowy atak migreny :(
ja miewałam takie wcześniej.wierzę Ci że jest koszmarnie... gdzieś chyba czytałam że ataki migreny w ciąży mogą się nasilić, ale Ty piszesz że nie miałaś takich wcześniej...czasami mi pomagała solphadeina ( nie jestem pewna jak się pisze- czyta się solfadyna) musująca. Ale oczywiście musisz się dowiedzieć czy to można zażywać, bo ja w ciąży jeszcze ataku nie miałam, więc nie wiem. trzymaj się mocno
 
Hej, ja tu u Was goscinnie ze stycznia, ale temat tez dla mnie interesujacy. Tez mam straszne bole glowy, moze nie migreny, ale takie ze po prostu peka mi cala glowa. Juz przed ciaza mialam sklonnosci do tych boli, ale bolalo mnie tylko np oko, albo z tylu. A teraz... cala glowa. Czasami juz naprawde nie moge, bo nie da sie w kocu przez caly dzien spac. Probwalam z kompresami zimnymi, ale nic mi to nie pomaga. I niestety- choc to juz II trymestr- nic mi nie przeszlo! Moze znacie jakies domowe sposoby?
 
Martka, jak tam styczniowy brzuszek. Widac juz cos? Nieststy nie mam zadnych sposobow na bole glowy poza lezeniem. Nie chce brac zadnych lekow, probowalam wyjatkowo napic sie malej kawy ale dalam rade przelknac tylko jeden lyk. Zapytam lekarki moze ona cos poradzi.
 
reklama
katiNJ- brzuszek niestety jeszcze malo widoczny, ale wim ze cos sie z nim dzije, bo mieszcze sie juz w tylko jedne spodnie, ktore przed ciaza byly na mnie sporo za duze :)
i Dzidzia niestety jeszcze nic nie kopie, a juz nie moge sie doczekac!

azik- no wlasnie tu jest problem, o te bole glowy nie mam jak zapytac mojego gina, bo jestem chwilowo za granica, a chce sie trzymac juz jednaj osoby. Wiec jak tylko wroce (hurra- za 26 dni!!!) to na pewno spytam. wiem jednak za takie bole glowy sa u mnie w rodzinie bardzo czeste, wiec chyba mam to w genach :(
dzieki za rade
 
Do góry