reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

chce zaczac nowy watek...bo zapewne dotyczy to wielu z nas....ja od kilku dni odczuwam cos na kształt kolki...czasami mam wrazenie ze boli mnie wyrostek...strzyka mnie to tu to tam...i dzis zauwazyłam nie wielka plamke na wkładce:(....narazie nic wiecej nie plamie...ale nie wiem czy to normalne...czasami dostaje malutkiego krwotoku z nosa...gin zalecił mi brac Scorbolamit...jesli nie pomoze musze isc do laryngologa...
 
reklama
Monika ja mam to samo od wczoraj (kolki, które pną się aż pod serce), a krwotokami z nosa się nie martw, ponoć są normalnym zjawiskiem od 4 miesiąca ciąży. W niedzielę wracam od rodziców, to zeskanuję Ci kartkę z książki, w której jest to napisane. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim udanego weekendu. Ania
 
w szpitalu powiedzieli mi żeby brać coś z paracetamolem na główkę, poniewż dzidzia gorzej czuje sie gdy mama tak się cczuje, niż po 1-2 tabletkach paracetamolu, no i niezastapiony amol do nacierania skroni - też dobry i nieinwazyjny...

5 dni walczyłam z głową - od wczoraj jestem szczęścliwa - bo ból minął...
 
opisane przez was bóle mnie nie dotyczą, za to zaczynam chodzić jak kaczka, powili zaczynają mi się rozluźniać wiazadła i pachwiny bolą jak diabli i tak sobie bujam sie na boczki :)
 
Ja też odczuwam różnego rodzaju bóle - raz mnie coś ciągnie w dole brzucha, że aż nie mogę się wyprostować, raz mnie kłuje, tak jakby w jajniku, a raz czuję się, jakby mi miało poskręcać jelita albo coś w tym rodzaju :) Mam nadzieję, że to wszystko normalne. Bo zazwyczaj, jak się położę, to przechodzi.
 
ból z którym powinnosię zgłosić do lekarza natychmiast to ciagły ból podbrzusza, lub skyrcze (czyli twardnienie brzuszka), pozostałe bóle to zazwyczaj wynik nieprzystosowania się jeszcze organizmu do ciazy, albo początek przystosowań do porodu, ale i tak wszystkei konsultować najlepiej na bieząco (telefonicznie) z gin.
 
reklama
anik spróbuj magenfarb6 i wapno - braki potasu, magnezu lub wapna sa czeto powodem skurczy, mnie zazwyczaj łapia łydki i ramiona
 
Do góry