reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolesne ruchy dziecka podczas ciąży

siedze sobie tak teraz i mnie dziecko strasznie przekopało raz to dał takie łupnia ze az mnie unieruchomiło na pare sekund gorsze to bylo od skurcza...a teraz sie uspokoił a mi boł brzucha został auuuuu :-:)-:)-:)-(

ja juz czuje babla ale jeszcze nie tak bardzo i nie czesto...

a w ktorym jestes tygodniu????
 
reklama
hehe no ja tez z początku miałam mały brzuszek. dokladnie jak dziewczyny mówią...
teraz to dopiero zaczyna rosnąć :) wszyscy mówią że brzuszek to ja już mam, ale ja tam tego wcale nie widziałam. Dopiero jak stanęłam bokiem do lustra... jak się zobaczyłam to... haha sama z siebie się śmiałam
 
ja dlugo nie mialam nic przy pierwszej ciazy a ok 15 jak mi wyskoczyl to po tygodniu juz najlepsze ciuchy musialy isc do szafy na najwyzsza polke :):)) i wtedy to juz z gorki :):):) plus piersi.... teraz z B weszlam na D:szok::szok::szok:


mnie to się rozstępy na piersiach porobiły... i ostatnio mój zauważył ze na pośladkach też się zrobiły... :szok: a na brzuszku jak na razie nie mam żadnego :-p
 



he ja przytyłam dopiero 5 kg hehhehe wiec mysle ze jeszcze przez te 2 msc z 4 kg albo wiecej mi brzuch wyskoczył dopiero nie dawno....ale widze teraz ze chyba coraz wiekszy sie robi do tego mały sie rozpycha cały czas



to ja ostatnio jak się ważyłam ok. 28 tygodnia to ważyłam 58kg, a przed ciążą miałam 50kg musiała. waga się nie przejmuję. ile przytyję to przytyję, jakoś brzusio zrzucę :)
 
jak nie tatus to tak jak mamusia po kims to ma :)
ja jak robilam pierwsze usg w 12 tygodniu to mnie babka nastraszyla bo mowi ze ona tu NIC NIE WIDZI:-D:-D:-D kazala mi wypic pol litra wody i wrocilam za chwile.... no i sie wkoncu ukazal ale uciekal strasznie dzis za to kocha aparaty i kamery:-D:-D:-D:-D

za to jak ja byłam u ginekologa i położna sprawdzała mi po raz pierwszy tętno dziecka to mnie tak wystraszyła :no: to było chyba w 19tyg. jakieś 10 min. stała nade mną i nie słyszała tętna. zawołała p. ginekolog i dopiero tam po 3 min. znalazła. a już czułam jak się tam malutki ruszał więc nie wiedziałam czy czasem sobie nie wmawiam czy coś, ale jak się okazało wszystko było ok. :-)
 
to ja ostatnio jak się ważyłam ok. 28 tygodnia to ważyłam 58kg, a przed ciążą miałam 50kg musiała. waga się nie przejmuję. ile przytyję to przytyję, jakoś brzusio zrzucę :)
ja taka wage miałam w 1 ciazy pzred porodem samym :-D:-D:-D:-D a brzuch mi zniknał odrazu po porodzie i mi dziwnie było...sie zastanawialam gdzie moj brzuch ze nie umiem zyc bez niego hehehehe w ogole mialam takie cos ze jak patrzylam na swoj brzuch to mi słabo było...nie mogłam sie odzwyczaic :|
 
Ostatnia edycja:
hehe no ja tez z początku miałam mały brzuszek. dokladnie jak dziewczyny mówią...
teraz to dopiero zaczyna rosnąć :) wszyscy mówią że brzuszek to ja już mam, ale ja tam tego wcale nie widziałam. Dopiero jak stanęłam bokiem do lustra... jak się zobaczyłam to... haha sama z siebie się śmiałam

ja to samo miałam jak ktoś mi powiedział,że mam juz duży brzuszek,a ja ze mały hehe a jak stanęłam przed lustrem to sie zdziwiłam,że on tak odstaje :tak: ale teraz to najmniej ważne,męczę się z bólem łydek od 2 dni,czuje się jakbym przebiegła maraton-taki ból jakby zakwasy i do tego od 2 dni boli mnie ciągle krocze,wlecze się jak słonik a dzisiaj kończe 39tc ;-)
 
ja to samo miałam jak ktoś mi powiedział,że mam juz duży brzuszek,a ja ze mały hehe a jak stanęłam przed lustrem to sie zdziwiłam,że on tak odstaje :tak: ale teraz to najmniej ważne,męczę się z bólem łydek od 2 dni,czuje się jakbym przebiegła maraton-taki ból jakby zakwasy i do tego od 2 dni boli mnie ciągle krocze,wlecze się jak słonik a dzisiaj kończe 39tc ;-)
to ty nam tutaj zaraz urodzisz:-D:-D:-D:-D ile masz po terminie?
 
reklama
na jutro mam termin taki utrzymywał się przez większość ciąży wg usg,potem dzidzia przybrała dużo i termin był wcześniejszy,ale to tylko dlatego że i maluszek zapowiada się duży to i termin był inny;-) jak do 16.11 nic samo nie ruszy to kroplówka i jazda...ała
 
Do góry