reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolesne ruchy dziecka podczas ciąży

ja dlugo nie mialam nic przy pierwszej ciazy a ok 15 jak mi wyskoczyl to po tygodniu juz najlepsze ciuchy musialy isc do szafy na najwyzsza polke :):)) i wtedy to juz z gorki :):):) plus piersi.... teraz z B weszlam na D:szok::szok::szok:


he ja przytyłam dopiero 5 kg hehhehe wiec mysle ze jeszcze przez te 2 msc z 4 kg albo wiecej mi brzuch wyskoczył dopiero nie dawno....ale widze teraz ze chyba coraz wiekszy sie robi do tego mały sie rozpycha cały czas


 
reklama



he ja przytyłam dopiero 5 kg hehhehe wiec mysle ze jeszcze przez te 2 msc z 4 kg albo wiecej mi brzuch wyskoczył dopiero nie dawno....ale widze teraz ze chyba coraz wiekszy sie robi do tego mały sie rozpycha cały czas



no ja to w pierwszej ciazy przytylam ponad 20kg :) mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki :):):)
 
20kg to ja już mam więcej i uwielbiam wchodzić pod schody z takim ciężarem :-) czasami to jak tylko wejde do domu to muszę najpierw tyłek posadzić na krześle :-D a mieszkam tylko na 2 piętrze ;-)
 
ja w 1 ciąży to 8kg przytyłam tylko hehehehehe a teraz jestem w 7 msc i narazie jest 5kg wiec zobaczymy hahah a co do wychodzenia po scgodach to ja musze na 4 pietro wchodzic bo windy nie ma hehehe KOSZMAR :dry:
 
ja w 1 ciąży to 8kg przytyłam tylko hehehehehe a teraz jestem w 7 msc i narazie jest 5kg wiec zobaczymy hahah a co do wychodzenia po scgodach to ja musze na 4 pietro wchodzic bo windy nie ma hehehe KOSZMAR :dry:

ufffffff ja mieszkan na 2 i na szczescie mam winde:-):-):-) wiem wiem len ale ciazowy wiec moge:-):-):-)
 
no to już widzę po waszych doświadczeniach, że też będę obrywać niezłe kopniaki...
bo jak byłam na usg ok 13 tygodnia, to widziałam na ekranie, co już wtedy dziecko wyprawiało... ;) Fikało przez cały czas badania, aż trudno było zrobić badanie przepływu krwi, bo non stop wyskakiwało z takiej ramki ;) Machało jednocześnie nogami i rękami, a potem zaczęło skakać całym ciałem do góry i tak skakało przez 10 minut.
A już miałam nadzieję że będzie spokojne jak tatuś, bo na początku usg spało przez jakąś minutę :p
 
no to już widzę po waszych doświadczeniach, że też będę obrywać niezłe kopniaki...
bo jak byłam na usg ok 13 tygodnia, to widziałam na ekranie, co już wtedy dziecko wyprawiało... ;) Fikało przez cały czas badania, aż trudno było zrobić badanie przepływu krwi, bo non stop wyskakiwało z takiej ramki ;) Machało jednocześnie nogami i rękami, a potem zaczęło skakać całym ciałem do góry i tak skakało przez 10 minut.
A już miałam nadzieję że będzie spokojne jak tatuś, bo na początku usg spało przez jakąś minutę :p

jak nie tatus to tak jak mamusia po kims to ma :)
ja jak robilam pierwsze usg w 12 tygodniu to mnie babka nastraszyla bo mowi ze ona tu NIC NIE WIDZI:-D:-D:-D kazala mi wypic pol litra wody i wrocilam za chwile.... no i sie wkoncu ukazal ale uciekal strasznie dzis za to kocha aparaty i kamery:-D:-D:-D:-D
 
reklama
siedze sobie tak teraz i mnie dziecko strasznie przekopało raz to dał takie łupnia ze az mnie unieruchomiło na pare sekund gorsze to bylo od skurcza...a teraz sie uspokoił a mi boł brzucha został auuuuu :-:)-:)-:)-(
 
Do góry