reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak bicia serca zarodek 10mm

Nie sprawdza się tygodnia ciąży za pomocą bety.
to ja zapytam dlaczego?
Mnie właśnie wczoraj ginekolog wysłała, żeby mniej więcej ocenić kiedy udać się na USG, ponieważ mam nieregularne okresy i ostatni był 27.09. Lekarz się nie zna skoro zastosował taka metodę? 🙄 u mnie na pewno jest to sam początek ciąży..
 
reklama
to ja zapytam dlaczego?
Mnie właśnie wczoraj ginekolog wysłała, żeby mniej więcej ocenić kiedy udać się na USG, ponieważ mam nieregularne okresy i ostatni był 27.09. Lekarz się nie zna skoro zastosował taka metodę? 🙄 u mnie na pewno jest to sam początek ciąży..
Przy takich cyklach, nie ma innego wyjścia, jeśli nie było monitoringu uwulacji ,na którym można by ocenić wiek , aż dziw ze w ogole mialas owulacje , ale i takie przypadki są
 
Przy takich cyklach, nie ma innego wyjścia, jeśli nie było monitoringu uwulacji ,na którym można by ocenić wiek , aż dziw ze w ogole mialas owulacje , ale i takie przypadki są
U mnie sytuacja jest trochę „inna”. Ja do początku października karmiłam jeszcze moja 2letnia córkę piersią i takie ten okres był przez te dwa lata nieregularny - trochę przez branie/odstawianie tabletek anty, kp itd.
Ale dziękuję za odpowiedz, bo trochę się zaskoczyłam jak to przeczytałam, mając skierowanie na betę :)
 
to ja zapytam dlaczego?
Mnie właśnie wczoraj ginekolog wysłała, żeby mniej więcej ocenić kiedy udać się na USG, ponieważ mam nieregularne okresy i ostatni był 27.09. Lekarz się nie zna skoro zastosował taka metodę? 🙄 u mnie na pewno jest to sam początek ciąży..
Normy stężenia bHCG są bardzo szerokie, od kilkudziesięciu do kilkuset, czy od kilkuset do kilku tysięcy dla danego tygodnia. Lekarz zazwyczaj zleca to badanie żeby zobaczyć, czy wczesna ciąża dobrze się rozwija (sprawdzić przyrost). Wiek wylicza się na podstawie pierwszego dnia ostatniego okresu i koryguje w czasie USG.
 
to ja zapytam dlaczego?
Mnie właśnie wczoraj ginekolog wysłała, żeby mniej więcej ocenić kiedy udać się na USG, ponieważ mam nieregularne okresy i ostatni był 27.09. Lekarz się nie zna skoro zastosował taka metodę? 🙄 u mnie na pewno jest to sam początek ciąży..
Ja mialam betę na 7tc albo 6 a byłam w 4, normy bety są naprawdę szerokie i dziewczyna może mieć w 5 tygodniu betę 500, a inna będzie miała kilka tysięcy, może być równie dobrze w 8 tygodniu przy becie powiedzmy 10 tys.
 
Autorko kiedy masz kolejna wizyte?
Dziewczyny, byłam dziś na badaniu USG, po 6 dniach od ostatniego i wydarzył się chyba cud - serce bije z częstością powyżej 120bpm, zarodek ma 2 cm, wszystko jest w porządku, według dnia ciąży 8 tydz 5 dzień, także mam nadzieję, że będzie tak już do końca i moja historia pokrzepiać będzie inne dziewczyny w podobnej sytuacji :))
 
reklama
Do góry