reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak czynności serca :(

Dołączył(a)
23 Maj 2021
Postów
2
Witam wszystkich. W piątek byłam u ginekologa potwierdzić ciaze. Ciąża potwierdzona ale lekarz powiedział że nie słychać serduszka. Według ostatniej miesiączki to 7 tydzień.. powiedział żeby narazie się nie martwić i przyjść za 2 tygodnie na ponowne USG.. ostatnia miesiączka była 8 kwietnia więc liczac od ostatniej miesiączki to 7 tydzień.. natomiast zaplodnienie miało miejsce 24 kwietnia i jeżeli miała bym liczyć od zapłodnienia to około 4,5 tygodnia... Nie wiem co myśleć.. tak bardzo się boje i nie wytrzymam chyba tyle czas do następnego USG:(
 
reklama
Witam wszystkich. W piątek byłam u ginekologa potwierdzić ciaze. Ciąża potwierdzona ale lekarz powiedział że nie słychać serduszka. Według ostatniej miesiączki to 7 tydzień.. powiedział żeby narazie się nie martwić i przyjść za 2 tygodnie na ponowne USG.. ostatnia miesiączka była 8 kwietnia więc liczac od ostatniej miesiączki to 7 tydzień.. natomiast zaplodnienie miało miejsce 24 kwietnia i jeżeli miała bym liczyć od zapłodnienia to około 4,5 tygodnia... Nie wiem co myśleć.. tak bardzo się boje i nie wytrzymam chyba tyle czas do następnego USG:(
A skąd wiesz kiedy kiedy było zapłodnienie? Byłaś na monitoringu?
 
Bo tego dnia spałam z narzeczonym i miałam dni plodne
Czyli nie wiesz kiedy była owulacja. A ta może się zawsze przesunąć. Dodając do tego żywotność plemników 3-5 dni. Do zapłodnienia mogło dojść później niż myślisz i ciąża jest młodsza i dlatego serduszka jeszcze nie widać.

Na razie się nie denerwuj i poczekaj do kolejnej wizyty.

Czy robiłaś badanie z krwi w laboratorium? Lekarz na wizycie podał ci wymiary pęcherzyka?
 
Moja historia jest podobna. 9 marca miałam ostatnia miesiączkę, myśle, ze do zapłodnienia doszło ok 4 kwietnia. Czyli owulacja się opóźniła. Test ciążowy pozytywny 20 kwietnia, byłam na pierwszej wizycie u dr 27 kwietnia. Dr potwierdzała obecność pęcherzyka ciążowego 6,5 mm, bez widocznego ciałka żółtego...wg niej wczesna ciąża 4-5 tydzień, dodała albo się rozwinie albo nie. We wtorek mam kolejne usg czyli po prawie miesiącu czekania.
 
Spokojnie, miałam podobnie wg OM 7 tydzień a rzeczywiście był 4-5. Za 2 tyg się okaże bierz witaminy i powodzenia.
 
Moja historia jest podobna. 9 marca miałam ostatnia miesiączkę, myśle, ze do zapłodnienia doszło ok 4 kwietnia. Czyli owulacja się opóźniła. Test ciążowy pozytywny 20 kwietnia, byłam na pierwszej wizycie u dr 27 kwietnia. Dr potwierdzała obecność pęcherzyka ciążowego 6,5 mm, bez widocznego ciałka żółtego...wg niej wczesna ciąża 4-5 tydzień, dodała albo się rozwinie albo nie. We wtorek mam kolejne usg czyli po prawie miesiącu czekania.
Ciałko żółte jest w jajniku.
 
reklama
Do góry