reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, negatywny test

Dołączył(a)
24 Lipiec 2022
Postów
14
Moja sytuacja wygląda tak, że moje cykle trwają 32-33 dni. Dziś 35 dc i okresu brak. Zrobiłam test ale negatywny. Dodam, że w 31 dc byłam na wizycie u ginekologa (taka kontrolna wizyta, bo w sierpniu miałam łyżeczkowanie), endometrium miało 13mm a w prawym jajniku ciałko żółte. Planuję poczekać jeszcze kilka dni i iść na betę, jednakże gdzieś z tyłu głowy myślę czy to nie ciąża. Możliwe, aby tak bardzo owulacja się przesunęła? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie wiem co zrobić 🙈
 
reklama
Jesli nie mialas monitoringu usg i ginekologa to nigdy niewiadomo, kiedy tak naprawde owulacja byla. 2-3 dni to zadne spoznienie. Zrob dla pewnosci bete za kilka dni. Jesli wyjdzie negatywna to moze jeszcze okres przyjdzie. Jesli sie nie pojawi to dobrze isc na ponowna kontrole
 
@ może przesunąć ci sie nawet i do 7 dni, tak się zdarza. Poczekaj kilka dni i jeśli nie pojawi sie to powtórz test.
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu ale mam podobna sytuacje jak koleżanka wyżej. Tyle ze u mnie miesiączka spóźnia się już 8 dni… zwykle moje cykle są regularne 28-30 dni. Test ciążowy negatywny, dzisiaj zrobiłam tez test owulacyjny bo już nie wiem co myśleć czy owulacja mogła by się tak bardzo przesunąć, wyszedł pozytywny. Dodam ze od 20 dnia cyklu mialam niewielkie plamienia trwało koło 3 dni. Tak bardzo chciałbym zobaczyć wreszcie dwie kreski 😢 staramy się już prawie 4 lata… nie wiem już co myśleć ta niepewnosc jest najgorsza. Czy któraś z was miała podobnie?
F9C227C4-F256-4907-BD58-77042CA78CDB.jpeg
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu ale mam podobna sytuacje jak koleżanka wyżej. Tyle ze u mnie miesiączka spóźnia się już 8 dni… zwykle moje cykle są regularne 28-30 dni. Test ciążowy negatywny, dzisiaj zrobiłam tez test owulacyjny bo już nie wiem co myśleć czy owulacja mogła by się tak bardzo przesunąć, wyszedł pozytywny. Dodam ze od 20 dnia cyklu mialam niewielkie plamienia trwało koło 3 dni. Tak bardzo chciałbym zobaczyć wreszcie dwie kreski 😢 staramy się już prawie 4 lata… nie wiem już co myśleć ta niepewnosc jest najgorsza. Czy któraś z was miała podobnie? Zobacz załącznik 1500077
Test negatywny test owulacyjny pozytywny. Pink ogólnie przekłamuje i słabo się wybarwia, ja bym powtórzyła inny wczesny z samego rana i w poniedziałek zrobiła beta hcg . Ogólnie cykl nie jest nigdy taki sam, ale raczej aż tak by się nie przesunęła owulacja i to jeszcze po okresie który miał przyjść. Dziewczyna w ciąży testy owulacyjne wychdoza pozytywne. Zrób rano betę z krwi :)
 
Dzięki zrobię w poniedziałek o ile jednak nie pojawi się okres. Nie mam żadnych objawów ani na okres ani na ciąże. Zawsze na tydzień przed okresem bola mnie piersi teraz nic.
Może po prostu cykl się opóźnił stres czy zaburzenia ciężko powiedzieć. Mnie raz bolą piersi raz nie , najlepiej zrób betę będziesz miała gwarancję :)
 
reklama
Test negatywny test owulacyjny pozytywny. Pink ogólnie przekłamuje i słabo się wybarwia, ja bym powtórzyła inny wczesny z samego rana i w poniedziałek zrobiła beta hcg . Ogólnie cykl nie jest nigdy taki sam, ale raczej aż tak by się nie przesunęła owulacja i to jeszcze po okresie który miał przyjść. Dziewczyna w ciąży testy owulacyjne wychdoza pozytywne. Zrób rano betę z krwi :)
U mnie była to ciąża biochemiczna. W styczniu okres przyszedł po 40 dniach
 
Do góry