reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Dołączył(a)
9 Październik 2017
Postów
3
Cześć,
Z góry zaznaczę, ze wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszły piątek - takie kolejki, w mieście będę tez dopiero piątek (a mieszkam poza nim).
Mam dosyć dziwne pytanie. Co miesiąc mam okres jak w zegarku - dosłownie, 25 każdego miesiąca. Miesiączce ok. Pół roku temu towarzyszyły standardowe bóle brzucha, piersi. Od pewnego czasu raz boli mnie brzuch wcześniej, raz tylko piersi, raz brak objawów i w dniu dostania miesiączki okropny ból brzucha. Rozumiem hormony. Ginekolog powiedział ze to nic złego.
Ostatnia miesiączkę miałam 25.06 do 30.06, nie staram się z narzeczonym o dziecko, natomiast nie mamy nic przeciwko. W dni płodne kochamy się z prezerwatywa, a w dni niepłodne bez - oczywiście bez dochodzenia w środku.
Tydzień przed spodziewana miesiączka w tym miesiącu zero objawów - nawet nie brałam tego do głowy, w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszła jedna kreska. 27 zaczęły bolec mnie brodawki, zrobiły się bordowe, bólu brzucha jak nie ma tak i nie ma do dziś. Dziś wykonałam test ponownie i znowu jedna kreska.
Czy możliwe ze to mogłaby być wczesna ciąża i test jej nie wykryje?
 
reklama
Hm możliwe i test tego jeszcze nie pokaże. Jeśli bardzo ci zależy to zrób sobie bad krwi na poziom beta hcg zanim pójdziesz do lekarza aczkolwiek może okres się spóźnia? Nie miałaś jakiś stresujacych sytuacji w ostatnim czasie lub nie wyjezdzalas nigdzie? Podróże też czasem mogą przyczynić się do spoznionego okresu.
 
A po co do gina idziesz ? to że spóźnia się @ nie zawsze znaczy ciąże , testy 3 dni po @ powinny wyjść pozytywne ,chyba że są robione wieczorem , ja bym też poszła na bete i byłaby pewność na 100%
 
reklama
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi :)
Testy robiłam rano, wieczorem. Wszystkie są negatywne - wczoraj wieczorem również go powtórzyłam.
Ostatnimi czasy - ok. Dwóch tygodni temu musiałam przez 4 dni brac leki przeczyszczające ze względu na problemy z żołądkiem - tak podpowiedział mi lekarz rodzinny. Być może to jest powodem zatrzymania miesiączki.
Nie dwa dni- na dzisiaj już 6 dni :) gdzie nigdy nie miałam problemu z miesiączka.
Brodawki nadal bolą, piersi same w sobie nie.
W lutym będąc na usg w związku z problemami nerek lekarz zauważył ze mam torbiele. Udałam się do lekarza gin. W celu informacji co mam dalej robić - usłyszałam, ze po miesiączce ich nie będzie i tak się stało, ale może znowu to tez to. Chociaż wcześniej nie było problemów z miesiączka
 
Torbiele mogą mieć na to wpływ ,czyli lekarz jak najbardziej wskazany ,bo po 6 dniach test ciążowy na pewno wykryłby ciąże
 
Rozwiązanie
Do góry