reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna?

Meliska123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
46
Witajcie,staramy się o dziecko z narzeczonym od lipca.
Zrobiłam test ciążowy 5 dni przed spodziewana miesiączka i wyszła druga blada kreska.
Trzy dni później powtórzyłam i jedna kreska.
W dniu spodziewanej miesiączki powtórzyłam znowu z samego rana I druga kreska wyszła blada,ale bardziej widoczna niz z test 5 dni przed .. wieczorem dostałam okres . Czy to znaczy że to ciaza biochemiczna?Czy jest szansa że jest dalej ciaza ?
Okres jest obfity jak co miesiąc i bol brzucha.
 

Załączniki

  • received_1332776967177728.jpeg
    received_1332776967177728.jpeg
    141,8 KB · Wyświetleń: 345
reklama
To może być samoistne poronienie. Poczekaj do konca krwawienia, powtórz test i jak wyjdzie blady leć do lekarza na betę. I co najważniejsze nie łam się! Ja sama miałam podobną historię, a niecałe 2 miesiące po poronieniu po prostu powiedziałam sobie, że walić, będzie co ma być... I o, leci mi 15+4 :)
 
To może być samoistne poronienie. Poczekaj do konca krwawienia, powtórz test i jak wyjdzie blady leć do lekarza na betę. I co najważniejsze nie łam się! Ja sama miałam podobną historię, a niecałe 2 miesiące po poronieniu po prostu powiedziałam sobie, że walić, będzie co ma być... I o, leci mi 15+4 :)
Dziękuję za szybką odpowiedź :*
Myślę że ja za dużo się nakręcam,za dużo czytam różnych historii ,porównuje wszystko do siebie, po czym za bardzo się stresuje i dlatego z tego nic nie wynika :(

Gratulacje ciazy ❤
Dużo zdrówka,w tym pięknym czasie 🥰
 
Dziękuję za szybką odpowiedź :*
Myślę że ja za dużo się nakręcam,za dużo czytam różnych historii ,porównuje wszystko do siebie, po czym za bardzo się stresuje i dlatego z tego nic nie wynika :(

Gratulacje ciazy ❤
Dużo zdrówka,w tym pięknym czasie 🥰
dziękuję pięknie! ❤️
Naprawdę się nie martw, pierwsze próby rzadko kończą się powodzeniem - szczególnie te chciane i wyczekane. Zawsze sobie myślę jaka to niesprawiedliwość, jak dziewczyny latami się męczą a tu czasem ONS kończy się niespodzianką. Bądź dobrej myśli i koniecznie daj znać co u Ciebie. Ściskam 😘
 
Do góry