reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a ciąża

Juliass

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2019
Postów
17
Cześć wszystkim :)
Moja sprawa wygląda następująco. Mój cykl trwa srednio 29 +/- 1 dni dzis mam 33dc A okresu brak! Nie mam nawet pms.. jedyne co mnie zdziwiło to śluz .. jest dziwny, mleczny dość rzadki i niekiedy rozciagliwy jak w dni płodne. Ciagle czuje jakbym dostała okres.. Zazwyczaj przed okresem bolały mnie piersi, podbrzusze i w krzyżu a teraz nic. Czy któraś tak miała i okazało się że jest w ciąży? Typowo objawów ciazowych nie mam.
 
reklama
Cześć wszystkim :)
Moja sprawa wygląda następująco. Mój cykl trwa srednio 29 +/- 1 dni dzis mam 33dc A okresu brak! Nie mam nawet pms.. jedyne co mnie zdziwiło to śluz .. jest dziwny, mleczny dość rzadki i niekiedy rozciagliwy jak w dni płodne. Ciagle czuje jakbym dostała okres.. Zazwyczaj przed okresem bolały mnie piersi, podbrzusze i w krzyżu a teraz nic. Czy któraś tak miała i okazało się że jest w ciąży? Typowo objawów ciazowych nie mam.
A test robilas?
 
Nie musisz mieć objawów ciążowych, bo po pierwsze okres spóźnia się dopiero kilka dni, a poza tym nie każda kobieta ma objawy ciążowe.
Więc nie ma dalej co gdybać tylko odwiedzić aptekę i zakupić test ciążowy.
 
Zrób test, okres spóźnia się dopiero parę dni więc raczej żadnych objawów ciąży nie będziesz miała.
 
Może się zdarzyć że mimo ewentualnej ciąży na tym etapie test ciążowy może wyjść negatywny ale wtedy jeśli miesiączka nie przyjdzie przez kilka dni to powtórz test i wtedy powinno coś pokazać jeśli będziesz w ciąży.
 
Dokładnie to piszesz miałam. Obok mnie śpi mój synek ☺ cały czas uczucie że zaraz dostanę okres.i śluz jak w dni płodne. Oby u Ciebie się sprawdziło
Powodzenia
 
reklama
Do góry