reklama

Brak okresu!Ciąża?

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez kicia12345, 18 Marzec 2010.

1. kicia12345

kicia12345

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam jestem bardzo młoda mam 17 lat,ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem 2 tygodnie temu,były to dni płodne i pozniej rownież nie płodne.
    Teraz mija 7 dzien i nie dostaje okresu.Cykle miałam regularne,wiem ze nie jestescie lekarzami...Kochalismy sie z prezerwatywa,były za kazdym razem całe,wytrysk poza pochwą..
    Test wykazał ze nie doszło do zapłodnienia moze za wczesnie zrobiony??
    Moze to inna przyczyna braku okresu?

2. ewela23

ewela23 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w złym dziale temat: -> młode mamusie
    musisz jeszcze kilka dni poczekac.. test robi sie tydzien od spodziewanej miesiaczki..ale.. na pewno nie jestes -99% :)
    a co jeśli byś była? myślałaś jak zmieni sie twoje życie gdy zajdziesz? przemyśl zanim znów bedziesz się martwić..

3. reklama
  4. arwen

arwen Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jesli test wyszedl negatywnie mysle nie masz sie o co martwic. Przyczyn opoznienia okresu moze byc wiele, a zwlaszcza stres, czy strach przed niechciana ciaza. Mi sie to kilka zdazalo. ale dla pewnisci je @ bedzie sie dalej spoznial to powtorz test

5. iwonaryki

iwonaryki Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj:-)Według mnie nie masz oo co sie martwić rozumiem Cię gdyz sama zaszłam w ciążę jak miałam 17 lat ale w Twoim przypadku tak nie jest okres spóżnia się nie tylko z powodu ciąży ale też z innych tam danych powodów powiem Ci ze moja kolezanka tak samo jak ty tylko ze była w trochę młodszym wieku miała 16 lat i pewnego razu tak sie stalo ze uprawiali sex ale z zabezpieczeniem a jakoś tak się stało ze również wytrysk był po za pochwą i żaden plemnik do środka sie nie dostał i okres spóżniał się jej ponad miesiąc póżniej z obawów poszła do ginekologa wraz ze swoją mamą i okazało się że ma zapalenie jajników czy coś takiego i martwiła się na marne gdyż nie była w ciąży a miała jedynie słabe zapalenie jajników uważam że powinnaś teraz poczekać do następnego miesiąca danej miesiaczki i jak wtedy danego dnia a nawet trochę później niepojawi się to możesz udac się dla pewności do ginekologa bo testy czasami oszukują a czasami pokazuja poprawny wynik zrobisz jak uważasz :-)

Poleć forum