reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu!Ciąża?

Dołączył(a)
18 Marzec 2010
Postów
1
Witam jestem bardzo młoda mam 17 lat,ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem 2 tygodnie temu,były to dni płodne i pozniej rownież nie płodne.
Teraz mija 7 dzien i nie dostaje okresu.Cykle miałam regularne,wiem ze nie jestescie lekarzami...Kochalismy sie z prezerwatywa,były za kazdym razem całe,wytrysk poza pochwą..
Test wykazał ze nie doszło do zapłodnienia moze za wczesnie zrobiony??
Moze to inna przyczyna braku okresu?
 
reklama
w złym dziale temat: -> młode mamusie
musisz jeszcze kilka dni poczekac.. test robi sie tydzien od spodziewanej miesiaczki..ale.. na pewno nie jestes -99% :)
a co jeśli byś była? myślałaś jak zmieni sie twoje życie gdy zajdziesz? przemyśl zanim znów bedziesz się martwić..
 
jesli test wyszedl negatywnie mysle nie masz sie o co martwic. Przyczyn opoznienia okresu moze byc wiele, a zwlaszcza stres, czy strach przed niechciana ciaza. Mi sie to kilka zdazalo. ale dla pewnisci je @ bedzie sie dalej spoznial to powtorz test
 
Witam jestem bardzo młoda mam 17 lat,ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem 2 tygodnie temu,były to dni płodne i pozniej rownież nie płodne.
Teraz mija 7 dzien i nie dostaje okresu.Cykle miałam regularne,wiem ze nie jestescie lekarzami...Kochalismy sie z prezerwatywa,były za kazdym razem całe,wytrysk poza pochwą..
Test wykazał ze nie doszło do zapłodnienia moze za wczesnie zrobiony??
Moze to inna przyczyna braku okresu?

Witaj:-)Według mnie nie masz oo co sie martwić rozumiem Cię gdyz sama zaszłam w ciążę jak miałam 17 lat ale w Twoim przypadku tak nie jest okres spóżnia się nie tylko z powodu ciąży ale też z innych tam danych powodów powiem Ci ze moja kolezanka tak samo jak ty tylko ze była w trochę młodszym wieku miała 16 lat i pewnego razu tak sie stalo ze uprawiali sex ale z zabezpieczeniem a jakoś tak się stało ze również wytrysk był po za pochwą i żaden plemnik do środka sie nie dostał i okres spóżniał się jej ponad miesiąc póżniej z obawów poszła do ginekologa wraz ze swoją mamą i okazało się że ma zapalenie jajników czy coś takiego i martwiła się na marne gdyż nie była w ciąży a miała jedynie słabe zapalenie jajników uważam że powinnaś teraz poczekać do następnego miesiąca danej miesiaczki i jak wtedy danego dnia a nawet trochę później niepojawi się to możesz udac się dla pewności do ginekologa bo testy czasami oszukują a czasami pokazuja poprawny wynik zrobisz jak uważasz :-)
 
Do góry