reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu i brak ciąży...

reklama
Witam
Chcialam zasiegnac waszej porady jestem matka 4-letniego Davida i 6-letniej Natali staramy sie z mezem trzecie dziecko ale od stycznia tego roku mam problemy z zajsciem w ciaze od stycznia mialam troche stresowe zycie i zaczely mi sie klopoty z miesiaczka t.z mialam ja do tej pory prawie co 2-2,5 mies wypadala mi miesiaczka bylam teraz u gina przepisala mi Dufaston zazywalam przez 10 dni ale dosc ze przytylam od stycznia prawie 8 kg to teraz po tych tab. tez czuje sie nabrzmiala jak balon nigdy nie mialam problemow z waga po urodzeniu dzieci zawsze waracalam do swojej wagi z przed ciazy a od czasu jak nie mialam miesiaczki w terminie to przybieralam na wadze dodam to ze robilam wszystkie badania i hormony i wszystko mam w normie i jeszcze jedno kiedy teraz po tabletkac dostalam okresu w dniu kiedy mialam owolacje t.z bolesnosc jajnikow nie mialam wogole sluzu dawniej go normalnie mialam a teraz nic mialam caly czas taka gesta maz ale nie byla ona przezroczysta wiec wiem ze to nie to co powinno byc dlaczego nie bylo sluzu??? cos moze byc ze mna nie tak nie wiem juz co mam zrobic za badania dodam jeszcze ze mam podejzenie wirusa HPV ale nie mysle zeby to bylo z tym zwiazane
Bardzo prosze jesli ktoras z was by cos mi podpowiedzila na ten temat
Goraco Pozdrawiam i Dziekuje
 
witam. jestem tutaj nowa ,często wchodziłam na tego typu fora ;) chciałabym opowiedzieć o swoich wątpliwościach.
moja miesiaczka bywala regularna chociaż zdarzalo się przyspieszenie lub opóźnienie max 1 dniowe.Kiedys miałam wątpliwości co do swojego ciala,mialam obawy czy jestem w stanie zajść w ciąze,ponieważ miałam stałego partnera przez 4 lata i z naszych staran nic nie wyszlo zaczęłam wmawiać sobie ze to ze mną jest cos nie tak,zaczelam wpadac w depresje..niestety a może naszczescie związek ten się rozpadl..Obecnie jestem w związku z kims kogo znalam już 3 lata i ku zdziwieniu pewnego dnia nie dostałam miesiączki a dokładnie nie cale 2 miesiące po tym jak zamieszkaliśmy razem,chociaz nie brałam pod uwagę ze mogę być w ciąży,tym bardziej ze z moim ex miałam jednorazowa wpadke taka ze 2 tyg mi okres się spoznial nie wiedzieć czemu,moje pierwsze myśli tym razem były takie ze mi się spozni ;p ze zmiana klimatu nowa praca itp. maja na to wpływ ,ponieważ wyjechałam do angli i tutaj mieszkam.minal tydzień od dnia spodziewanej miesiączki i nadal nic,ogolnie czułam się dobrze tylko w pracy czasem jakbym odnosila wrazenie ze grypa mnie zlapie,ogolnie obrajwy na okres mam dość nie typowe bo zawsze przed okresem dretwieje mi prawa noga tym razem było tez tak caly czas nawet po terminie,no i mijaly dni ,nie dawalo mi to spokoju...rzuciłam wszytsko na jedna karte mowie pojde w wolny dzień od pracy kupie ten test zrobie by sobie uswiadomic ze to nic po za spozniajacym się okresem...było to calkiem nie dawno bo 06.12.13 w mikolajki,przylecialam z miasta ide do wc,robie test czekam..a tu 2 grube czerwone krechy :D nie wierzyłam mowie test się pomyslil to nie możliwe,poszlam po 2 kolejne testy każdy z innego sklepu innej firmy ku szczęściu każdy z nich pokazal to samo ;p moja radość była nieograniczona,trzeslam się cala z wrazenia ,Doczekac się fasoli tak upragnionej to cos pięknego.Jesteśmy z narzeczonym bardzo szczęśliwi.A także cieszy mnie fakt ze ze mną jest jednak wszytsko ok ;) Życze wszystkim tych upragnionych kreseczek ! Teraz tylko czeka nas lekarz tutaj a UK niestety troszkę trzeba czekac i zalatwic pare spraw nim będę mogla zostać przyjeta ale to kwestia tygodnia...Z obliczen wynika ze jestem 3-4 tydzień w ciąży już ;p.
 
Ja mam podobną sytuację. Ostatnią miesiączkę miałam 27.11.2013, miałam także kilka objawów świadczących o ciąży ale test negatywny. Dzisiaj miałam zarejestrować się do ginekologa a tu przed chwilą plamienie. Nie wiem co ze mną jest bo trochę dziwi mnie, że mój cykl trwał 50 dni.
 
Podobno nawet te plamienia wyglądem przypomina okres, w moim przypadku zwykle @ trwała do 5 dni a tym razem 3 z tym, że ostatni dzień to słabiutko. Zobaczymy jak będzie dalej z objawami. :) A co do miesiączki w ciąży to kuzynka miała przez 3 miesiące i urodziła zdrowego syna. :)

Wydrapane z HTC Desire C.
 
Do góry