reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu po Prolutex

Blanca86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2020
Postów
2 829
Hej Dziewczyny,

Jestem tu z wątku Staraczki 2022. Staramy się już kilka lat.
W grudniu miałam pierwszy raz podany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka Ovitrelle, po nim niestety pierwszy raz w życiu dostałam torbieli. Ginekolog przepisał mi na to Prolutex oraz luteinę. Bylam na wizycie kontrolnej, torbiel się wchłonęła, Doktor przepisał mi stymulację, miałam zaraz dostać okres…ale niestety okres aktualnie spóźnia mi się 18 dni. Doktor kazał czekać aż wystąpi i dopiero się zapisać, a ja się po ludzku martwię. Okresy zawsze miałam w miarę regularne 29- 31 dni cykle. Czy miałyście kiedyś taką sytuacje? Dodam, że ciąża wykluczona. Podpowiedzcie proszę co robić dalej.
 
reklama
Zadzwoń do lekarza czy ma jakiś inny pomysł na wywołanie okresu, jeśli nie to niestety trzeba czekać albo udać się do innego lekarza...
 
Do góry