reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu po stymulacji cyklu

Dołączył(a)
26 Październik 2022
Postów
9
Hej dziewczyny, mam pytanie o Wasze doświadczenia. Staramy się o dziecko od 3 lat (w tym roku stymulacji cyklu i 3 nieudane inseminacje). Po ostatniej inseminacji zrezygnowałam z kliniki żeby trochę odpocząć i poszukac innego lekarza, odstawiłam też wszystkie leki stymulujące. I dzisiaj 36 DC i miesiączki brak. Test negatywny (dodam że wcześniej miałam idealne cykle ) czy miałyście może podobne doświadczenia?
 
reklama
Nie miałam tak, a byłam na kilkunastu cyklach stymulacji z rzędu. Skontaktuj się z lekarzem, może da Ci dupka albo luteinę na wywołanie ;)
 
Hej dziewczyny, mam pytanie o Wasze doświadczenia. Staramy się o dziecko od 3 lat (w tym roku stymulacji cyklu i 3 nieudane inseminacje). Po ostatniej inseminacji zrezygnowałam z kliniki żeby trochę odpocząć i poszukac innego lekarza, odstawiłam też wszystkie leki stymulujące. I dzisiaj 36 DC i miesiączki brak. Test negatywny (dodam że wcześniej miałam idealne cykle ) czy miałyście może podobne doświadczenia?
Odstwilas wszytskie leki? Progesteron też?
Jeśli tak to może być po prostu na jakimś innym tle, nawet stresowym, podjerzewam że dużo Cię kosztowały emocjonalnie te kolejne próby.
Trzymam kciuki, wiem jak to jest. My staraliśmy się 4 lata, z inseminacja po drodze, laparoskopia stymulacja mi i poroenieniami na koncie.
 
Odstwilas wszytskie leki? Progesteron też?
Jeśli tak to może być po prostu na jakimś innym tle, nawet stresowym, podjerzewam że dużo Cię kosztowały emocjonalnie te kolejne próby.
Trzymam kciuki, wiem jak to jest. My staraliśmy się 4 lata, z inseminacja po drodze, laparoskopia stymulacja mi i poroenieniami na koncie.
Dziękuję, tak dużo mnie to wszystko kosztowało dlatego postanowiłm zrobić przerwę i poszukać innego lekarza. Mam nadzieję że u Was skończyło się to szczęśliwe już?
 
Do góry