reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu...

Pani M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2019
Postów
36
Okres spóźnia mi się 73 dni.... Współżyłam w dni płodne i mogę powiedzieć ze cały miesiąc, oczywiście nie codziennie ale co drugi dzień, trzeci. Brak jakich kolwiek oznak ciąży nic nie wyczuwam. Możliwe że się tym bardzo denerwuje bo nie jest to normalne aż tyle nie mieć miesiączki. Robilam testy ale w dniu spodziewanej menstruacji i wyszedł negatywny, później uznałam ze będę czekała aż się pojawi
 
reklama
Rozwiązanie
5 dzisiaj to samo dwie kreseczki... Ale nie będę ogłaszać rodzinie narazie poczekam aż będzie to pewne bo Święta dzisiaj i akurat rodzina w komplecie ale ja się wstrzymam. Przy okazji Życzę Spokojnych i Wesołych Świąt♥
Gratulacje!!! 💕 🌷 😍
Witaj w gronie ciężarówek ;) Piękny prezent pod choinkę masz ;)

Wszystkiego najlepszego! 🎄
Powtórz test, albo idź na beta hcg.
Bo jeśli to nie ciąża możesz mieć problemy hormonalne lepiej skontaktować to z lekarzem, a nie szukać na forum, że ktoś wywróży co Ci dolega
 
Powtórz test, albo idź na beta hcg.
Bo jeśli to nie ciąża możesz mieć problemy hormonalne lepiej skontaktować to z lekarzem, a nie szukać na forum, że ktoś wywróży co Ci dolega
Tak powinnam zrobić ale dopiero po świętach mam wizytę. I napisałam tutaj dla swojego spokoju bo jest to męczące i byc może któraś z Pan miała podobnie
 
Tak powinnam zrobić ale dopiero po świętach mam wizytę. I napisałam tutaj dla swojego spokoju bo jest to męczące i byc może któraś z Pan miała podobnie
To wcześniej zrób test ciążowy, będziesz wiedzieć czy zatrzymanie okresu jest spowodowane ciąża, jeszcze przy tak częstych stosunkach.
Trochę nieodpowiedzialne zachowanie, bo w przypadku ciąży trzeba przyjmować witaminy już nie mówiąc o badaniach
 
To wcześniej zrób test ciążowy, będziesz wiedzieć czy zatrzymanie okresu jest spowodowane ciąża, jeszcze przy tak częstych stosunkach.
Trochę nieodpowiedzialne zachowanie, bo w przypadku ciąży trzeba przyjmować witaminy już nie mówiąc o badaniach
Biorę tabletki na bazie kwasu foliowego przez trzy miesiące. Bo staram się o to aby zajść w ciąże mieszkam za granica i wizyty u lekarza są umawiane w momencie kiedy mogę zerwać się z pracy i wiem z czym wiąże się staranie o dziecko i jak trzeba o siebie dbać wiec może Pani darować sobie swoje mądrości życiowe chciałam się dowiedzieć czy któraś z Pan miała podobna sytuacje wizytę mam powtarzam po świętach dlatego pytam tutaj. Być może mam problemy hormonalne przy tak nie regularnych cyklach bardziej chciałam wiedzieć czy mogą nie występować żadne symptomy wskazujące na ciąże w takim czasie... Zle sprecyzowalam pytanie na forum.
 
To wcześniej zrób test ciążowy, będziesz wiedzieć czy zatrzymanie okresu jest spowodowane ciąża, jeszcze przy tak częstych stosunkach.
Trochę nieodpowiedzialne zachowanie, bo w przypadku ciąży trzeba przyjmować witaminy już nie mówiąc o badaniach
I przepraszam z tymi mądrościami życiowymi ma Pani racje jak najbardziej jestem strasznie rozdrażniona i dlatego tak reaguje na wypowiedzi tym bardziej ze bardzo dbam o zdrowie.
 
reklama
Mi wielokrotnie spóżniał się okres po 3-4 tygodnie. Nie znaleziono jakiejś większej przyczyny w sumie. Tak czy tak powinnaś dużo wcześniej się wybrać do lekarza a nie z tym czekać ;)
 
reklama
Mi wielokrotnie spóżniał się okres po 3-4 tygodnie. Nie znaleziono jakiejś większej przyczyny w sumie. Tak czy tak powinnaś dużo wcześniej się wybrać do lekarza a nie z tym czekać ;)
No tak wiem, ja zawsze czekam bo myśle ze sie pojawi ale teraz to przesadziłam.... z tym czekaniem i zdaje sobie sprawę z tego ze zle zrobiłam po świętach dopiero mam wizytę umówiona napisałam ze nie mam żadnych objawów a jednak od 3 dni występuje u mnie objaw który mówię ze jest na okres. Biorę kwas foliowy od 3 miesięcy już w razie czego
 
Do góry