reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka w 5 tyg.

Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
13
Witam, mam pytanie. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 1 .07.2019. Do dnia dzisiejszego brak okresu, testy ciążowe ( A było ich 6) wszystkie pozytywne już po 1 min. Nic mnie nie boli. Wczoraj wieczorem dostałam lekko kremowego może ciemniejszego śluzu. Przez noc spokój i dziś rano to samo i ustalo. Jednak wybrałam się do lekarza chodź wiem że to wcześnie. Niby to 5 tyg. A lekarz nawet nie widział pęcherzyka, czy to normalne??? Kazał przyjść za tydzień i przepisał mi duphaston 2x dziennie . Nawet nie dostałam od niego skierowania na krew.
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny. Jeztem na majówkach..w sumie trraz to już nie wiem czy tam zostanę. Własnie wrocilam od gina bylam bo zaczełam delikatnie plamić taka blada sluzowa krew. Okazało się że pęcherzyka nie widać,przedstawił wersje te optymistyczne jak i te pesymistyczne. Dostałam mnostwo badan do zrobienia.. beta co 2 dni.. jestem przerazona..
Witam, mam pytanie. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 1 .07.2019. Do dnia dzisiejszego brak okresu, testy ciążowe ( A było ich 6) wszystkie pozytywne już po 1 min. Nic mnie nie boli. Wczoraj wieczorem dostałam lekko kremowego może ciemniejszego śluzu. Przez noc spokój i dziś rano to samo i ustalo. Jednak wybrałam się do lekarza chodź wiem że to wcześnie. Niby to 5 tyg. A lekarz nawet nie widział pęcherzyka, czy to normalne??? Kazał przyjść za tydzień i przepisał mi duphaston 2x dziennie . Nawet nie dostałam od niego skierowania na krew.
Dominikamarta ma rację.
Ile dni trwają Twoje cykle?
 
Wiem doskonale o tym..... tylko zdziwiło mnie, ten śluz. Gdyby nie to, to bym czekała do 26 sierpnia do wizyty. I zdziwiło mnie , że lekarz nic nie widzi i na żadne badania mnie nie wysłał. A na krew już spokojnie mógł dac. Sama się wybierałam pod koniec tygodnia.
 
Tym, że lekarz nie dał Ci skierowania na krew się nie przejmuj. Mój też mi nie dał mimo pozytywnych testów. Ale w sumie ja go nawet o to nie prosiłam.

A jeśli chodzi o Twoje cykle, to są dłuższe niż te książkowe 28 dni. Dlatego pamiętaj że miałaś owulację później, co oznacza że Twoja ciąża jest młodsza niż wynika z dnia ostatniej miesiączki.

Ja mam cykle 33 dniowe, teraz jestem w ciąży i u mnie zarodek też jest 10 dni młodszy niż wynika z dnia ostatniej miesiączki. Ale tak jest jeśli ma się później owulację.

Nic nie poradzisz, musisz poczekać. I zamiast się stresować, uwierz że na nic nie masz teraz wpływu. Poczekaj na spokojnie przynajmniej 2 tygodnie.
Trzymam kciuki!
 
Tym, że lekarz nie dał Ci skierowania na krew się nie przejmuj. Mój też mi nie dał mimo pozytywnych testów. Ale w sumie ja go nawet o to nie prosiłam.

A jeśli chodzi o Twoje cykle, to są dłuższe niż te książkowe 28 dni. Dlatego pamiętaj że miałaś owulację później, co oznacza że Twoja ciąża jest młodsza niż wynika z dnia ostatniej miesiączki.

Ja mam cykle 33 dniowe, teraz jestem w ciąży i u mnie zarodek też jest 10 dni młodszy niż wynika z dnia ostatniej miesiączki. Ale tak jest jeśli ma się później owulację.

Nic nie poradzisz, musisz poczekać. I zamiast się stresować, uwierz że na nic nie masz teraz wpływu. Poczekaj na spokojnie przynajmniej 2 tygodnie.
Trzymam kciuki!
Dziekuję za odpowiedź. Pocieszaja mnie te 6 testow pozytywnychA czas pokaże. Możliwe , że to plamienie parę godzin to było zagniezdzanie się.
 
reklama
Skierowanie dają z reguły , jak widzą ciąże , zrób sobie bete i zobacz jak przyrasta po 48 godz , u mnie na początku była tylko czarna kropka ,i trochę mu zajęło znalezienie jej ,więc nie ma co się stresować ,a śluz jest normalna sprawą ,ja do tej pory mam go sporo
 
reklama
Skierowanie dają z reguły , jak widzą ciąże , zrób sobie bete i zobacz jak przyrasta po 48 godz , u mnie na początku była tylko czarna kropka ,i trochę mu zajęło znalezienie jej ,więc nie ma co się stresować ,a śluz jest normalna sprawą ,ja do tej pory mam go sporo
Sama się sobie dziwię.
Tak panikuje A przecież już mam dziecko chyba dlatego że ma już 14 lat i zapomniało się jak było kiedyś.....
 
Do góry