reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka w 5 tyg.

Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
13
Witam, mam pytanie. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 1 .07.2019. Do dnia dzisiejszego brak okresu, testy ciążowe ( A było ich 6) wszystkie pozytywne już po 1 min. Nic mnie nie boli. Wczoraj wieczorem dostałam lekko kremowego może ciemniejszego śluzu. Przez noc spokój i dziś rano to samo i ustalo. Jednak wybrałam się do lekarza chodź wiem że to wcześnie. Niby to 5 tyg. A lekarz nawet nie widział pęcherzyka, czy to normalne??? Kazał przyjść za tydzień i przepisał mi duphaston 2x dziennie . Nawet nie dostałam od niego skierowania na krew.
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny. Jeztem na majówkach..w sumie trraz to już nie wiem czy tam zostanę. Własnie wrocilam od gina bylam bo zaczełam delikatnie plamić taka blada sluzowa krew. Okazało się że pęcherzyka nie widać,przedstawił wersje te optymistyczne jak i te pesymistyczne. Dostałam mnostwo badan do zrobienia.. beta co 2 dni.. jestem przerazona..
Pytanie powtarzane po raz sety.
Każdy organizm jest inny. U niektórych kobiet pęcherzyk z zarodkiem pojawi się w 6 tyg, a u niektórych w 9 tygodniu. Musisz poczekać.
Pytanie powtarzane po raz setny i co z tego? Dziewczyna jest w stresie i pyta, szuka nadziejii dla siebie i ma prawo pytać, a jak komuś nie pasuje to niech nie odpowiada.
Ale zgadzam się z Tobą niestety trzeba poczekać, na tym etapie wszystko jest możliwe. Autorko idź na betę jeśli chcesz, ale pamiętaj o zasadzie, że powatrza się w tym samym laboratorium, co najmniej dwa pomiary, bo ważny jest przyrost. Najważniejsze będzie i tak USG.
 
reklama
Poczekaj na spokojnie..i tak jak radza dziewczyny..zrob sobie bete..ja dostalam skierowanie na badania w 8 tyg..w 7tc+5 dopiero pokazal sie zarodek...nic sie nie przyspieszy..wiec na spokojnie..:) trzymamy kciuki
 
Pytanie powtarzane po raz setny i co z tego? Dziewczyna jest w stresie i pyta, szuka nadziejii dla siebie i ma prawo pytać, a jak komuś nie pasuje to niech nie odpowiada.
Ale zgadzam się z Tobą niestety trzeba poczekać, na tym etapie wszystko jest możliwe. Autorko idź na betę jeśli chcesz, ale pamiętaj o zasadzie, że powatrza się w tym samym laboratorium, co najmniej dwa pomiary, bo ważny jest przyrost. Najważniejsze będzie i tak USG.
 
Pytanie powtarzane po raz setny i co z tego? Dziewczyna jest w stresie i pyta, szuka nadziejii dla siebie i ma prawo pytać, a jak komuś nie pasuje to niech nie odpowiada.
Ale zgadzam się z Tobą niestety trzeba poczekać, na tym etapie wszystko jest możliwe. Autorko idź na betę jeśli chcesz, ale pamiętaj o zasadzie, że powatrza się w tym samym laboratorium, co najmniej dwa pomiary, bo ważny jest przyrost. Najważniejsze będzie i tak USG.
Pójdę na betę w piątek i poniedziałek. Stres jest fakt. A dodatkowo mam ciężka pracę. Na prawdę trzeba dźwigać. Czasem jak wjedzie nam 15 palet farb od 2,5 kg do 10 kg A trzeba je rozłożyć. Więc, zależało mi aby coś było widzieć A bym mogła w pracy powiedzieć i uważać na dźwignie . To kolejny problem....
 
Witam, mam pytanie. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 1 .07.2019. Do dnia dzisiejszego brak okresu, testy ciążowe ( A było ich 6) wszystkie pozytywne już po 1 min. Nic mnie nie boli. Wczoraj wieczorem dostałam lekko kremowego może ciemniejszego śluzu. Przez noc spokój i dziś rano to samo i ustalo. Jednak wybrałam się do lekarza chodź wiem że to wcześnie. Niby to 5 tyg. A lekarz nawet nie widział pęcherzyka, czy to normalne??? Kazał przyjść za tydzień i przepisał mi duphaston 2x dziennie . Nawet nie dostałam od niego skierowania na krew.
Jej ja też ostatni okres 1.07,owulacje miałam 14.07.Po wczorajszym usg lekarz powiedzial ze ciąża mała ze 4 tygodnie Ale pecherzyk widać mały bo mały Ale jest .
 
reklama
Do góry