reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka

Dołączył(a)
8 Luty 2022
Postów
6
Cześć , byłam dziś u ginekologa na badaniu brak pęcherzyka , miesiączka spóźnia się 16 dni kreski na teście były dwie druga była blada ,ale były dwie nie mam pojęcia czy ciąża czy nie
 
reklama
Cześć , byłam dziś u ginekologa na badaniu brak pęcherzyka , miesiączka spóźnia się 16 dni kreski na teście były dwie druga była blada ,ale były dwie nie mam pojęcia czy ciąża czy nie
A co na to ginekolog? W takiej sytuacji zleca się badanie HCG z krwi.
 
Kazał przyjść na wizytę za 2 tygodnie . Żadnych badań też nie zlecil . Jak to cytuje trzeba czekac może być to wczesna ciąża albo nie ma wcale
 
Cześć , byłam dziś u ginekologa na badaniu brak pęcherzyka , miesiączka spóźnia się 16 dni kreski na teście były dwie druga była blada ,ale były dwie nie mam pojęcia czy ciąża czy nie
Jakie są zalecenia lekarza? Czy cykle są regularne? Przede wszystkim należy powtórzyć test, najlepiej z krwi bete, albo chociaż zwykły z moczu , to ważna informacja czy organizmie utrzymuje się hormon mimo braku widocznego pęcherzyka czy nie.
 
Chyba będę musiała zrobić , bo człowiek w niepewności jest a czekanie to wiadomo
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie musisz wiedzieć na czym stoisz, a jeśli cykle są regularne to 2 tygodnie to najwyższy czas potwierdzić lub wykluczyć ciąże. Do badan bety nie musisz być na czczo ani z rana wiec po prostu idź w wolnej chwili wyniki będą jeszcze w ten sam dzień.
 
Ostatnia edycja:
Jutro pójdę przed pracą i zrobię , tylko jedno mnie martwi brzuch tak Nadole boli takie skurcze nie raz występują jak na miesiączkę
 
reklama
Jutro pójdę przed pracą i zrobię , tylko jedno mnie martwi brzuch tak Nadole boli takie skurcze nie raz występują jak na miesiączkę
Bole podbrzusza nie muszą oznaczać czegoś złego o ile oczywiści nie są bardzo silne i nie towarzyszą im inna objawy, ale bez wyniku ciężko powiedzieć czy to objaw ciąży czy może zbliżającej się misiaczki, czy powód jest jeszcze inny.
 
Do góry