reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dołączył(a)
8 Luty 2024
Postów
8
Czy to ciąża ? W poniedziałek zrobiłam test wyszła standardowo kreseczka mocna i ta druga blada. W środę powtórzyłam z innej firmy i wyszła jedna ale robiłam test przed południem. Dodam że 12 dni spóźnia mi się okres. Nie wiem już co myśleć. Gin w poniedziałek 😩
 

Załączniki

  • Messenger_creation_37ba9bdd-461d-4377-b0ab-0d7a80e75256.jpg
    Messenger_creation_37ba9bdd-461d-4377-b0ab-0d7a80e75256.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 477
reklama
Ciaza jest ale na usg moze nie byc widac jeszcze nic procz pecherzyka. Lepiej zrobic bete i progesteron i za 2 dni powtorzyc.

Jednak 12 dpo i raz jest kreska raz nie to dosc dlugo stad to badanie bety. Aby zobaczyc na czym stoisz.
 
Ciaza jest ale na usg moze nie byc widac jeszcze nic procz pecherzyka. Lepiej zrobic bete i progesteron i za 2 dni powtorzyc.

Jednak 12 dpo i raz jest kreska raz nie to dosc dlugo stad to badanie bety. Aby zobaczyc na czym stoisz.
Czytałam sporo że najlepiej robić z jednej firmy test a ja zrobiłam drugi typowo dyski apteczny dr max. Piersi raz mnie bolą raz nie , sporo śluzu mam i często sikam i przytyłam 🥴
 
reklama
Skoro drugi test wyszedł negatywny to nie była bym pewna. Mi raczej po takim pozytywie już o każdej porze wychodził pozytyw. Nie zostaje nic innego niż powtórzyć test albo najlepiej pójść na betę
 
reklama
Opcje są dwie
1. Test mógł wyjść fałszywie dodatni ( niestety tak też bywa) a ciąży nie ma.
2. Pierwszy test jest wiarygodny, a drugi miał np mniejsza czułość, mocz był zbyt rozcieńczony...

Radzilabym powtórzyć test o wyższej czułości z porannego moczu a najlepiej zrobić bhcg z krwi wtedy 100% pewności.
 
Do góry