reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ruchów

marikaa77

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2020
Postów
106
To moja druga ciąża...18tc+2d...nie czuję ruchów bobasa . Czy jest jeszcze czas ? Stresuje mnie, że jeszcze nic nie czuję,a kolejna wizyta dopiero za dwa tygodnie. Może ktoś ma własne doświadczenie w tym temacie i powie jak było z tymi ruchami dziecka w 19,20 tc ?
 
reklama
Ja pierwsze ruchy poczułam około 19 tygodnia,równo 18+0 na wizycie lekarz się pytał czy już coś czuje i jak mu powiedziałam że nie to odpowiedział ze spokojnie ze mamy jeszcze czas,wiec spokojnie,a łożysko masz na ścianie tylniej czy przedniej ??
 
Jestem również 18+2 i nic nie czuję. Pierwsza ciąża na tak wysokim etapie plus łożysko z przodu. moja Pani doktor mówi, że mogę poczuć dopiero nawet ok 20 tc albo nawet po 2p tygodniu. Jeśli Cię coś niepokoi idź do lekarza. Ale ogólnie na ruchy w pierwszej ciąży jeszcze troszkę czasu jest 🙂
 
To moja druga ciąża...18tc+2d...nie czuję ruchów bobasa . Czy jest jeszcze czas ? Stresuje mnie, że jeszcze nic nie czuję,a kolejna wizyta dopiero za dwa tygodnie. Może ktoś ma własne doświadczenie w tym temacie i powie jak było z tymi ruchami dziecka w 19,20 tc ?
Pierwsze czułam ok 21-22 tygodnia, po badaniach połówkowych :)
 
reklama
reklama
Do góry