reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak śluzu płodnego,testy.

Asia955

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
28
Cześć dziewczyny, według kalendarza 3 lutego powinnam mieć owulację. A nie mam ani śluzu płodnego ani testy owulacyjne nie wychodzą pozytywne. Czy któraś zaszła w ciążę pomimo braku śluzu i testów negatywnych?
 
reklama
A na jakiej podstawie kalendarz wyliczył owulke? Wiesz owulacja nie zawsze musi być w połowie cyklu[emoji6]
Cześć dziewczyny, według kalendarza 3 lutego powinnam mieć owulację. A nie mam ani śluzu płodnego ani testy owulacyjne nie wychodzą pozytywne. Czy któraś zaszła w ciążę pomimo braku śluzu i testów negatywnych?
 
Cześć dziewczyny, według kalendarza 3 lutego powinnam mieć owulację. A nie mam ani śluzu płodnego ani testy owulacyjne nie wychodzą pozytywne. Czy któraś zaszła w ciążę pomimo braku śluzu i testów negatywnych?
Ja w cyklu którym zaszłam w ciążę kompletnie nie czułam śluzu a jednak owu byla.
Czytalam gdzies że czasem tego śluzu po prostu nie ma na tyle że to czujemy.
 
Cześć dziewczyny, według kalendarza 3 lutego powinnam mieć owulację. A nie mam ani śluzu płodnego ani testy owulacyjne nie wychodzą pozytywne. Czy któraś zaszła w ciążę pomimo braku śluzu i testów negatywnych?
Owulacji nie wyznacza się wg. kalendarza. Najlepiej się obserwować (śluz + szyjka), można posiłkować testami. Chociaż z ich skutecznością różnie bywa. Jeżeli nie ma ani śluzu, ani pozytywnych testów to najprawdopodobniej nie ma owulacji. Pewność daje tylko monitoring u ginekologa.

Być może kalendarz źle wyznacza, albo owulacja się przesunęła po prostu. Zawsze możesz też zacząć mierzyć temperaturę termometrem owulacyjnym w odpowiedni sposób. Jeżeli po czasie płodnym nastąpi skok temperatury, to potwierdzi, że była szansa na owulację i wystąpił poowulacyjny wzrost progesteronu.
 
A na jakiej podstawie kalendarz wyliczył owulke? Wiesz owulacja nie zawsze musi być w połowie cyklu
emoji6.png
Cykl był
Owulacji nie wyznacza się wg. kalendarza. Najlepiej się obserwować (śluz + szyjka), można posiłkować testami. Chociaż z ich skutecznością różnie bywa. Jeżeli nie ma ani śluzu, ani pozytywnych testów to najprawdopodobniej nie ma owulacji. Pewność daje tylko monitoring u ginekologa.

Być może kalendarz źle wyznacza, albo owulacja się przesunęła po prostu. Zawsze możesz też zacząć mierzyć temperaturę termometrem owulacyjnym w odpowiedni sposób. Jeżeli po czasie płodnym nastąpi skok temperatury, to potwierdzi, że była szansa na owulację i wystąpił poowulacyjny wzrost progesteronu.
Czym się różni termometr owulacyjny od zwykłego?
Owulacji nie wyznacza się wg. kalendarza. Najlepiej się obserwować (śluz + szyjka), można posiłkować testami. Chociaż z ich skutecznością różnie bywa. Jeżeli nie ma ani śluzu, ani pozytywnych testów to najprawdopodobniej nie ma owulacji. Pewność daje tylko monitoring u ginekologa.

Być może kalendarz źle wyznacza, albo owulacja się przesunęła po prostu. Zawsze możesz też zacząć mierzyć temperaturę termometrem owulacyjnym w odpowiedni sposób. Jeżeli po czasie płodnym nastąpi skok temperatury, to potwierdzi, że była szansa na owulację i wystąpił poowulacyjny wzrost progesteronu.
 
Coś jest nie tak,zauważyłam przed chwilą brązowe plamienie .Bede się starała dostać do lekarza.
 
reklama
Do góry