reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak śluzu płodnego,testy.

W poniedziałek mam wizytę. Dzień przed owulacją odbyliśmy stosunek ale wraz z wyjęciem członka wyciekło nasienie. I się zastanawiam czy jest szansa że mi to doszło do zapłodnienia?
W sumie na 100% owulację potwierdzić może tylko monitoring. Więc być może była później lub wcześniej niż myślisz. Zamiast celować w konkretny dzień, może lepiej współżyć co drugi dzień w czasie płodnym?
 
reklama
Dziewczyny ,okazało się że dni płodne przyszły dzisiaj (śluz) a 2go popołudniu Współżyłam. Czy możliwe że się uda? Partner jest na wyjeździe służbowym do czwartku więc nie poszalejemy 😜
 
Dziewczyny ,okazało się że dni płodne przyszły dzisiaj (śluz) a 2go popołudniu Współżyłam. Czy możliwe że się uda? Partner jest na wyjeździe służbowym do czwartku więc nie poszalejemy 😜
Szczerze? To jakieś szanse masz. Zależy kiedy owulacja. W sprzyjających warunkach (sluz płodny) plemniki żyją w drogach rodnych 3-5 dni. W niektórych przypadkach i 7. Ale jak wspomniałam zależy kiedy u ciebie będzie/była owulacja. Jeżeli np. dzisiaj zaczęły się płodne, a owulacja będzie za np. 3 dni to szanse raczej marne.
 
Do góry