reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak wymiotów w ciąży

Beataw1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej
Brak wymiotów w ciąży tylko lekkie nudności jest bolesność piersi zmęczenie senność , czy faktycznie tak jest ze ich brak oznacza nieprawidłowo rozwijająca się ciąże ? ( czytałam o tym ) czy faktycznie tak jest
Jakie są wasze doświadczenia ??

reklama

WeronikaLat

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej
Brak wymiotów w ciąży tylko lekkie nudności jest bolesność piersi zmęczenie senność , czy faktycznie tak jest ze ich brak oznacza nieprawidłowo rozwijająca się ciąże ? ( czytałam o tym ) czy faktycznie tak jest
Obecnie jestem w 31 tygodniu, ani razu nie wymiotowałam 👍

K

Kasia 77

Gość
Witaj.Kazda ciąża przebiega inaczej. Byłam w ciąży 4 razy i tylko w pierwszej wymiotowałam.Zakonczyla się ona niestety poronieniem.Kazda następna mimo braku wymiotów rozwijała się prawidlowo. Miernikiem prawidłowości rozwoju ciąży jest USG i wizyta u ginekologa. Nie masz nudności to możesz jeszcze lepiej skupić się na urokach przyszłego macierzyństwa. No i doktor Google nie zawsze stawia prawidłową diagnozę.Powodzonka

mmlodamamaaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Jestem w ciąży już 8tyg(końcówka 8 A początek 9 {7t5d} ) i do tej pory nie miałam żadnych wymiotow czy nudności. I cieszę się z tego że nie mam. Bo znam koleżanki co męczyły się strasznie przez wymioty czy nudności.
Pozdrawiam , miłej niedzieli

MalMal93

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Hej
Jestem 34+3 tc. Pierwsze 9 tygodni miałam z górki, potem 3 tygodnie samych mdłości. Jedyny raz wymiotowałam w 5 msc ale chyba wtedy mały musiał jakoś zareagować niezadowoleniem na to co zjadłam/wypiłam.
Każdy organizm jest inny, jedna będzie latać do wc do 7 msc albo tak jak ja (na szczęście) w ogóle.
Niepokojący objaw to taki kiedy pojawia się krwawienie. W pierwszej ciąży jedynie plamiłam i zbagatelizowałam sytuację, myślałam że to implantacja. Tydzień później miałam wywoływanie bo serduszko przestało bić :( wtedy nie miałam żadnych objawów poza dziwnymi zachciankami kulinarnymi i dwa razy mnie zemdliło na zapach słodyczy.

Organizm organizmowi nierówny, możesz należeć do tej części naszej brzuchatej społeczności która zadowolona może powiedzieć że nie wymiotowała :)

Jeśli jednak bardzo martwią cię objawy, skontaktuj się z ginekologiem.

Beataw1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witaj.Kazda ciąża przebiega inaczej. Byłam w ciąży 4 razy i tylko w pierwszej wymiotowałam.Zakonczyla się ona niestety poronieniem.Kazda następna mimo braku wymiotów rozwijała się prawidlowo. Miernikiem prawidłowości rozwoju ciąży jest USG i wizyta u ginekologa. Nie masz nudności to możesz jeszcze lepiej skupić się na urokach przyszłego macierzyństwa. No i doktor Google nie zawsze stawia prawidłową diagnozę.Powodzonka
No właśnie do gin mam za tydzień i tak się zastanawiałam czy to prawda to co przeczytałam a jednak tak nie jest masz racje każda ciąża przebiega inaczej dziękuje za odpowiedz ;)

Beataw1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem w ciąży już 8tyg(końcówka 8 A początek 9 {7t5d} ) i do tej pory nie miałam żadnych wymiotow czy nudności. I cieszę się z tego że nie mam. Bo znam koleżanki co męczyły się strasznie przez wymioty czy nudności.
Pozdrawiam , miłej niedzieli
Dziękuje za dobra wiadomość ;) dziękuje i nawzajem 😘

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
W ciąży nie miałam ani wymiotów ani nudności. Urodziłam zdrowego synka.
Też niepokoił mnie fakt braku tych dolegliwości - przecież tyle się o tym słyszy, zapytałam o to moją ginekolog a ona powiedziała że nudności i wymioty to żaden wyznacznik prawidłowej ciąży i że pozostaje mi się tylko cieszyć z takiego stanu.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę.

Beataw1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem 34+3 tc. Pierwsze 9 tygodni miałam z górki, potem 3 tygodnie samych mdłości. Jedyny raz wymiotowałam w 5 msc ale chyba wtedy mały musiał jakoś zareagować niezadowoleniem na to co zjadłam/wypiłam.
Każdy organizm jest inny, jedna będzie latać do wc do 7 msc albo tak jak ja (na szczęście) w ogóle.
Niepokojący objaw to taki kiedy pojawia się krwawienie. W pierwszej ciąży jedynie plamiłam i zbagatelizowałam sytuację, myślałam że to implantacja. Tydzień później miałam wywoływanie bo serduszko przestało bić :( wtedy nie miałam żadnych objawów poza dziwnymi zachciankami kulinarnymi i dwa razy mnie zemdliło na zapach słodyczy.

Organizm organizmowi nierówny, możesz należeć do tej części naszej brzuchatej społeczności która zadowolona może powiedzieć że nie wymiotowała :)

Jeśli jednak bardzo martwią cię objawy, skontaktuj się z ginekologiem.
Wizyte mam za tydzień u gin , nie mam krwawienia ani plamienia , mam obrzmiałe piersi strasznie bolą jestem zmęczona senna to tyle bez wymiotów ;)

reklama

Beataw1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
W ciąży nie miałam ani wymiotów ani nudności. Urodziłam zdrowego synka.
Też niepokoił mnie fakt braku tych dolegliwości - przecież tyle się o tym słyszy, zapytałam o to moją ginekolog a ona powiedziała że nudności i wymioty to żaden wyznacznik prawidłowej ciąży i że pozostaje mi się tylko cieszyć z takiego stanu.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę.
Właśnie o taka odp mi chodziło ze wymioty nie są wyznacznikiem zdrowej ciąży :) ja przeczytałam artykuł jeżeli wymioty nie występują to ciąża nie rozwija się prawidłowo 🤷‍♀️

MalMal93

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Wizyte mam za tydzień u gin , nie mam krwawienia ani plamienia , mam obrzmiałe piersi strasznie bolą jestem zmęczona senna to tyle bez wymiotów ;)
Więc nie powinnaś się martwić na zapas. Stres niekorzystnie wpływa na dzieciątko (wiem co mówię...). Brak wymiotów czy jakichkolwiek objawów "typowych" w ciąży nie jest wyznacznikiem prawidłowości rozwoju malca :)
Może być tak że jak już będziesz na "starszym" etapie ciąży to zapragniesz wrócić do czasów kiedy nie wymiotowałaś ;)
Z osobistych porad- jeśli będzie dokuczał ci ból kręgosłupa w tym i pachwin, mów o tym lekarzowi. U mnie miało to być "normalnym objawem w ciąży" od 20 tygodnia a okazało się że bardzo prawdopodobnie zaczynała mi się skracać szyjka (niby normalny objaw ale też objaw właśnie takiej patologii).

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kobieta87 14 dni brak @ testy negatywne Staramy się 25
M Rezerwa jajeczek a brak stosowania antykoncepcji Potrzebuję porady 4
K Brak mleka Niemowlaki 8
Aniunia1990 Pozytywny wynik testu a brak ciąży Potrzebuję porady 11
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 46
M Brak akceptacji dzieci Potrzebuję porady 125
K Brak objawów ciazy Ciąża po poronieniu 22
Ilo 6 tc - brak zarodka Potrzebuję porady 25
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
nadziejka93 Brak okresu po Duphastonie Potrzebuję porady 7
beamyx Beta hcg i brak zarodka :( Potrzebuję porady 53
W Nieprawidłowy rozwój, brak zarodka? Potrzebuję porady 17
K Brak okresu Ciąża, poród, połóg 10
Kamy_czek Brak miesiączki po owulacji i negatywny test Ciąża po poronieniu 15
J Brak okresu Potrzebuję porady 16
Yonce Brak ubezpieczenia a poród Potrzebuję porady 21
Majowy cud 7 tydzien ciazy brak zarodka i serduszka... Ciąża, poród, połóg 31
O 6 tydzień ciąży, a brak zarodka Potrzebuję porady 35
R Brak wód płodowych Potrzebuję porady 25
E Gluten a ciąża Staramy się 6
D Brak bólu owulacyjnego Staramy się 6
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
J Wysoka przezierność karkowa i brak kości nosowej / hypoplastyczna Potrzebuję porady 104
B Ubezpieczenie w ciąży w Polsce Potrzebuję porady 13
J Brak miesiączki Potrzebuję porady 3
J Brak okresu Potrzebuję porady 8
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
M Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca... Ciąża, poród, połóg 27
C Tabletki antykoncepcyjne a brak okresu Potrzebuję porady 4
M Brak pozycji foki Potrzebuję porady 2
Aniaanka Brak okresu 5 i pol miesiaca po porodzie Potrzebuję porady 43
Polciaxyzx Brak owulacji Staramy się 16
_Anek_ Smółka brak. Ile to może potrwać. Potrzebuję porady 2
Patrycja35 Macierzynski i brak zlozenia dokumentow przez pracodawce Potrzebuję porady 7
agatella93dw Brak higieny u teściowej w obliczu wirusów Potrzebuję porady 7
marta_mamaoli Brak wypróżnień u dwutygodniowego noworodka Potrzebuję porady 32
J Czy możliwa jest ciąża?? Potrzebuję porady 5
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
M Brak okresu 5 miesiecy i ciaza Potrzebuję porady 4
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
Agusieńka Brak akcji serduszka Potrzebuję porady 70
Madziuska324 Brak miesiaczki Staramy się 15
K Brak skurczy przepowiadajacych Ciąża, poród, połóg 13
K Brak ruchow dziecka Potrzebuję porady 15
J negatywny test a brak miesiączki Potrzebuję porady 3
Różyczka1681 Brak miesiączki, a może.... 🍼🍼 Potrzebuję porady 10
Pani M Brak okresu... Potrzebuję porady 33
A Powiekszony pęcherzyk zoltkowy bez embriona Potrzebuję porady 18
L.Ewa Brak kupki u niemowlaka Potrzebuję porady 8
Natu95 Brak okresu a beta ujemna Potrzebuję porady 8