reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak wymiotów w ciąży

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej
Brak wymiotów w ciąży tylko lekkie nudności jest bolesność piersi zmęczenie senność , czy faktycznie tak jest ze ich brak oznacza nieprawidłowo rozwijająca się ciąże ? ( czytałam o tym ) czy faktycznie tak jest
Jakie są wasze doświadczenia ??
 
reklama
Rozwiązanie
Kazda kobieta znosi ciążę inaczej. Jedna będzie wymiotować jak kot i ciągle biegać za potrzeba, a druga nic nie będzie czuć niezwykłego.
Ja przez całą ciążę ani raz nie poczułam się źle (zero mdłości itp, nie licząc zatrucia pokarmowego), tylko miałam zgagę w ostatnich 2 miesiącach.
Mój syn jest zdrowy i rozwija się prawidłowo (aż za szybko..).
Polecam cieszyć się, że nic nie dolega niż szukać stresow:)
Hej
Brak wymiotów w ciąży tylko lekkie nudności jest bolesność piersi zmęczenie senność , czy faktycznie tak jest ze ich brak oznacza nieprawidłowo rozwijająca się ciąże ? ( czytałam o tym ) czy faktycznie tak jest
Jakie są wasze doświadczenia ??
Obecnie jestem w 31 tygodniu, ani razu nie wymiotowałam 👍
 
Witaj.Kazda ciąża przebiega inaczej. Byłam w ciąży 4 razy i tylko w pierwszej wymiotowałam.Zakonczyla się ona niestety poronieniem.Kazda następna mimo braku wymiotów rozwijała się prawidlowo. Miernikiem prawidłowości rozwoju ciąży jest USG i wizyta u ginekologa. Nie masz nudności to możesz jeszcze lepiej skupić się na urokach przyszłego macierzyństwa. No i doktor Google nie zawsze stawia prawidłową diagnozę.Powodzonka[emoji6][emoji6][emoji6]
 
Jestem w ciąży już 8tyg(końcówka 8 A początek 9 {7t5d} ) i do tej pory nie miałam żadnych wymiotow czy nudności. I cieszę się z tego że nie mam. Bo znam koleżanki co męczyły się strasznie przez wymioty czy nudności.
Pozdrawiam , miłej niedzieli [emoji4][emoji8]
 
Hej
Brak wymiotów w ciąży tylko lekkie nudności jest bolesność piersi zmęczenie senność , czy faktycznie tak jest ze ich brak oznacza nieprawidłowo rozwijająca się ciąże ? ( czytałam o tym ) czy faktycznie tak jest
Jakie są wasze doświadczenia ??

Jestem 34+3 tc. Pierwsze 9 tygodni miałam z górki, potem 3 tygodnie samych mdłości. Jedyny raz wymiotowałam w 5 msc ale chyba wtedy mały musiał jakoś zareagować niezadowoleniem na to co zjadłam/wypiłam.
Każdy organizm jest inny, jedna będzie latać do wc do 7 msc albo tak jak ja (na szczęście) w ogóle.
Niepokojący objaw to taki kiedy pojawia się krwawienie. W pierwszej ciąży jedynie plamiłam i zbagatelizowałam sytuację, myślałam że to implantacja. Tydzień później miałam wywoływanie bo serduszko przestało bić :( wtedy nie miałam żadnych objawów poza dziwnymi zachciankami kulinarnymi i dwa razy mnie zemdliło na zapach słodyczy.

Organizm organizmowi nierówny, możesz należeć do tej części naszej brzuchatej społeczności która zadowolona może powiedzieć że nie wymiotowała :)

Jeśli jednak bardzo martwią cię objawy, skontaktuj się z ginekologiem.
 
Witaj.Kazda ciąża przebiega inaczej. Byłam w ciąży 4 razy i tylko w pierwszej wymiotowałam.Zakonczyla się ona niestety poronieniem.Kazda następna mimo braku wymiotów rozwijała się prawidlowo. Miernikiem prawidłowości rozwoju ciąży jest USG i wizyta u ginekologa. Nie masz nudności to możesz jeszcze lepiej skupić się na urokach przyszłego macierzyństwa. No i doktor Google nie zawsze stawia prawidłową diagnozę.Powodzonka[emoji6][emoji6][emoji6]
No właśnie do gin mam za tydzień i tak się zastanawiałam czy to prawda to co przeczytałam a jednak tak nie jest masz racje każda ciąża przebiega inaczej dziękuje za odpowiedz ;)
 
Jestem w ciąży już 8tyg(końcówka 8 A początek 9 {7t5d} ) i do tej pory nie miałam żadnych wymiotow czy nudności. I cieszę się z tego że nie mam. Bo znam koleżanki co męczyły się strasznie przez wymioty czy nudności.
Pozdrawiam , miłej niedzieli [emoji4][emoji8]
Dziękuje za dobra wiadomość ;) dziękuje i nawzajem 😘
 
W ciąży nie miałam ani wymiotów ani nudności. Urodziłam zdrowego synka.
Też niepokoił mnie fakt braku tych dolegliwości - przecież tyle się o tym słyszy, zapytałam o to moją ginekolog a ona powiedziała że nudności i wymioty to żaden wyznacznik prawidłowej ciąży i że pozostaje mi się tylko cieszyć z takiego stanu.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę.
 
reklama
Jestem 34+3 tc. Pierwsze 9 tygodni miałam z górki, potem 3 tygodnie samych mdłości. Jedyny raz wymiotowałam w 5 msc ale chyba wtedy mały musiał jakoś zareagować niezadowoleniem na to co zjadłam/wypiłam.
Każdy organizm jest inny, jedna będzie latać do wc do 7 msc albo tak jak ja (na szczęście) w ogóle.
Niepokojący objaw to taki kiedy pojawia się krwawienie. W pierwszej ciąży jedynie plamiłam i zbagatelizowałam sytuację, myślałam że to implantacja. Tydzień później miałam wywoływanie bo serduszko przestało bić :( wtedy nie miałam żadnych objawów poza dziwnymi zachciankami kulinarnymi i dwa razy mnie zemdliło na zapach słodyczy.

Organizm organizmowi nierówny, możesz należeć do tej części naszej brzuchatej społeczności która zadowolona może powiedzieć że nie wymiotowała :)

Jeśli jednak bardzo martwią cię objawy, skontaktuj się z ginekologiem.
Wizyte mam za tydzień u gin , nie mam krwawienia ani plamienia , mam obrzmiałe piersi strasznie bolą jestem zmęczona senna to tyle bez wymiotów ;)
 
reklama
W ciąży nie miałam ani wymiotów ani nudności. Urodziłam zdrowego synka.
Też niepokoił mnie fakt braku tych dolegliwości - przecież tyle się o tym słyszy, zapytałam o to moją ginekolog a ona powiedziała że nudności i wymioty to żaden wyznacznik prawidłowej ciąży i że pozostaje mi się tylko cieszyć z takiego stanu.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę.
Właśnie o taka odp mi chodziło ze wymioty nie są wyznacznikiem zdrowej ciąży :) ja przeczytałam artykuł jeżeli wymioty nie występują to ciąża nie rozwija się prawidłowo 🤷‍♀️
 
Do góry