reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka pęcherzyk 15 mm

Czerwonatruskawka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
34
Witam,
Jestem w 8 t wg OM.
Wielkość pecherzyka wskazuje na 6t2d jego wielkość to 15 mm.
Czy jest szansa ze pojawi sie jeszcze zarodek? Zrobilam b hcg czekam na wyniki.
 
reklama
Witam,
Jestem w 8 t wg OM.
Wielkość pecherzyka wskazuje na 6t2d jego wielkość to 15 mm.
Czy jest szansa ze pojawi sie jeszcze zarodek? Zrobilam b hcg czekam na wyniki.
A ciałko żółte jest? Bete będziesz powtarzać po 48h? Bo tylko wtedy jest sens robić. Choć USG na tym etapie powie najwięcej.
Nikt Ci nie powie czy jest szansa czy nie ma. Każda ciąża jest inna i każdy organizm również.
 
Tak w poniedziałek bede robic druga bete a w srode wizyta u lekarza wiec cos powinno sie wyjasnic... jestem przygotowana na wszystko bo wiem ze moze byc roznie. Moze ktos mial podobny przypadek?
 
Ja miałam. Pęcherzyk 1.7 cm brak zarodka pod koniec 7 tc. Ale to była wina kiepskiej jakości sprzętu do usg. Bety nie robiłam. Cora ma 6 lat
 
Może przesunęła Ci się owulacja? Ja miałam owulację po 20 dniu cyklu i też patrząc na termin od OM to ciąża była młodsza :) .
 
Wynik dzisiejszej bety 2 783.
Zgodnie ze skala ciężko mi to zakwalifikowac tzn do 5 czy 6 tyg?
 

Załączniki

  • 1534596260552313089677.jpg
    1534596260552313089677.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 452
reklama
Do góry