reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brązowe plamienia

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
8
Cześć dziewczyny, potrzebuje porady.
W wigilię zrobiłam test i wyszedł mi pozytywny. Od dwóch dni mam brązowe plamienia. Wizytę u lekarza mam dopiero jutro o 19. Do tego czasu wariuje i przeczytam chyba wszystkie fora na ten temat. Boję się bo dwa miesiące temu miałam ciążę biochemiczna. Przez chwilę przeszła mi myśl abym poszła do szpitala ale przecież ciąży nie mam jeszcze potwierdzonej..
 
reklama
Dokładnie brązowa plamienia zdążają się w ciąży wystarczy luteina , odpoczynek i powinno być wszystko oki.ja osobiście przechodziłam to i lekarz mi mówił dopoki nie ma czystej krwi to nie trzeba się przejmować na zapas. będzie dobrze trzymam kciuki:-)
 
Miałam brazowe plamienia od 7 do 9 tygodnia. W usg ciaza ładnie się rozwijala, ale było sporo smuzek krwi. Dostałam luteinę 100 mg dwa razy dziennie i nakaz oszczędzającego trybu życia. Ze dwa dni przed kolejna wizyta całkowicie przestałam plamić. Teraz jestem na końcówce 12 tygodnia i póki co nie mam z tym problemu. Mam nadzieję, że już tak zostanie.
 
Do góry