reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienie a brak okresu

Dołączył(a)
6 Listopad 2019
Postów
9
Hej :) od 7 miesięcy staramy się z mężem o dziecko i w tym cyklu dzieją mi się dziwne rzeczy :) cykle mam normalnie 28-29 dni, teraz jest 35dzień cyklu ale okresu brak... zamiast tego w 32dc miałam bóle jak na okres, ale nie pojawiło się krwawienie tylko takie skąpe brązowe plamienie... kilka kropek na wkładce. Dodam też, że od 13dc do 18dc miałam dosyć mocne plamienie ale bezbolesne. Test robiłam 2 dni temu i wyszedł negatywnie Na dodatek co chwile biegam do toalety. Czy któraś z was miała podobnie? Nie mam możliwości pójść w tym tygodniu do gina a powoli dostaje świra :)
 
reklama
Jestem aktualnie między 7 a 8 tc i miałam podobna sytuacje cąłkiem niedawno ;) Plamienia koloru kawy z mlekiem w dniu spodziewanej miesiączki,Myslałam,że dostałam okres (początki) ale po 4 dniach obudziłam sie...kurcze przeciez tak miesiączka nie wygląda :D Na drugi dzień wszystko sie wyjasniło-test pozytywny z bardzo bladą kreską, Ale ja wiedziałam ,że coś sie święc,i bo takie plamienia miałam pierwszy raz w życiu.Nie wiem jak u ciebie ale u mnie akurat plamienia są skutkiem ciązy ;)
 
Jestem aktualnie między 7 a 8 tc i miałam podobna sytuacje cąłkiem niedawno ;) Plamienia koloru kawy z mlekiem w dniu spodziewanej miesiączki,Myslałam,że dostałam okres (początki) ale po 4 dniach obudziłam sie...kurcze przeciez tak miesiączka nie wygląda :D Na drugi dzień wszystko sie wyjasniło-test pozytywny z bardzo bladą kreską, Ale ja wiedziałam ,że coś sie święc,i bo takie plamienia miałam pierwszy raz w życiu.Nie wiem jak u ciebie ale u mnie akurat plamienia są skutkiem ciązy ;)
U mnie właśnie to plamienie i to w środku cyklu to całkowita nowość :) wiec po cichu mam nadzieję, że rośnie nam fosolek :)
 
Właśnie wysłałam męża do apteki i jutro będziemy testować :) a jak nic się nie wyjaśni to pójdę na krew w przyszłym tygodniu :) dziękuje! :)
Daj znać koniecznie! Ja w pierwszej ciąży też miałam niewielkie brązowe plamienie, kilka dni przed spodziewaną miesiączką :) nigdy wcześniej i nigdy później nie pojawiło się u mnie coś takiego. Także bądź dobrej myśli i czekamy na wiadomość :)
 
reklama
reklama
Do góry