reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienie

Dołączył(a)
28 Styczeń 2021
Postów
4
Hej😊 Dziś powinnam mieć 2 dzień okresu jednak zamiast niego 3 dzień mam skąpe brązowe plamienie. Urosły mi piersi, stanik staje się za ciasny, mam wyostrzony węch, zapachy które wcześniej lubiłam mnie odrzucają, jestem bardziej senna. Robiłam wczoraj i dziś test i 1 kreska. Czy jest szansa że to ciąża tylko test jej jeszcze nie wykrywa?
 
reklama
Przede wszystkim Twoje objawy to nie objawy ciąży, bo one się pojawiają z pojawieniem beta hcg, a skoro test ujemny to sama rozumiesz.
Ja też jestem dzisiaj senna i stanik mnie uwiera, a zapach kawy już drażni. W ciąży nie jestem.
Czy doszło do zapłodnienia, to tego nie dowiesz się póki nie ujrzysz 2 kreseczek lub nie pojawi się @. A póki jej nie ma, to wszystko jest możliwe. Cierpliwości :)
 
Hej[emoji4] Dziś powinnam mieć 2 dzień okresu jednak zamiast niego 3 dzień mam skąpe brązowe plamienie. Urosły mi piersi, stanik staje się za ciasny, mam wyostrzony węch, zapachy które wcześniej lubiłam mnie odrzucają, jestem bardziej senna. Robiłam wczoraj i dziś test i 1 kreska. Czy jest szansa że to ciąża tylko test jej jeszcze nie wykrywa?
Jeśli test wyszedł negatywny to objawy nie mogą być ciążowe. Jeśli nie przyjdzie za kilka dni zatestuj ponownie. Chociaż u mnie brązowe plamienie i wyostrzony węch zawsze zwiastuje okres.
 
Jeśli nie mierzysz stale temperatury, to ona nie jest wyznacznikiem.
Ciążę potwierdza 16 wyższych temperatur. A temperaturę się mierzy zawsze o tej samej porze przed wstaniem z łóżka. Tym się nie sugeruj.
 
W miesiącu w którym NIE zaszłam w ciążę, piersi były tak dotkliwe i duże że aż zaczęłam chodzić do pracy bez stanika 🙃 miesiąc później zaskoczyło i jedynym objawem był brak miesiączki.
 
reklama
Ja co miesiąc byłam w ciąży i co miałam to nowsze objawy. Lekkie mdłości? Ciąża! Bola piersi? Ciąża! Ciągle do toalety? Ciąża! Boli głowa? Ciąża! Lekkie zawroty głowy? Ciąża! Chce mi się płakać? Ciąża! Żyłki na piersiach? Ciąża! Aż w cyklu w którym zaszłam w ciążę, nie podejrzewałam, że jestem w ciąży. Przed każdą miesiączką odrzucało mnie od kawy, miałam mdłości, bol głowy, bol podbrzusza, bol piersi. Jedynie w tym cyklu co się udało to poza typowymi objawami na okres nie bolały mnie piersi. Jak już zajdziesz w ciążę to zobaczysz o jakich mdłościach mowa, co to bol piersi. Co to zawroty głowy. Zmienność nastrojów. Co miesiąc znajdziesz nowe objawy i każdy cykl będzie inny. Oczywiście życzę powodzenia abys długo tych objawów nie musiała szukać, ale teraz każdy odchyl będzie Ci w głowie mówił CIĄŻA!
 
reklama
Do góry