reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brazowe plamienie

Dołączył(a)
10 Styczeń 2018
Postów
14
Boje się. Jestem w 10 tygodniu i dzisiaj dostałam jakiegoś brązowego plamienia co to jest boje się. To moja pierwsza ciaza. Pierwszy raz od kiedy jestem w ciąży plamie. Co to jest
 
reklama
Wszystko albo nic
Niektóre plamienia zdarzaja sie normalne a niektóre wymagają lekow.
Nie pytaj o wszystko na forum tylko dzwon i idz do lekarza prowadzącego zeby nie bylo za pozno,od tego go masz.
Kazde plamienie trzeba sprawdzić u ginekologa!
 
Jeśli brązowe to najprawdopodobniej jakąś starą krew i się czyści , ja plamilam bo miałam za niski progresteron ...dostałam leki i musiałam sie oszczędzać zresztą do teraz muszę. Godzina 19 więc myślę, że dobrze by było gdybyś podjechala na izbę przyjęć i nie czekała do jutra bo pewnie Twój prowadzący dziś już Cię nie przyjmie. Tylko się niestresuj bo dzidzia czuje . Na pewno będzie wszystko ok .. zmykaj do lekarza. Głowa do góry i daj znać co powiedzieli Ci w szpitalu. :)
 
Dobrze,ze luteine bierzesz w takim wypadku.
Ja jak mialam problem to jechalam do lekarza swojego.
Zawsze przyjął
No ale wiadomo sa różni lekarze a na nfz jak chodzisz to inaczej.
 
Nie odstawiaj Luteiny. Plamienia trzeba zawsze konsultować, nawet jak komuś innemu nic po nich nie było. Albo dzwonić do lekarza albo od razu do szpitala.
 
Boje się. Jestem w 10 tygodniu i dzisiaj dostałam jakiegoś brązowego plamienia co to jest boje się. To moja pierwsza ciaza. Pierwszy raz od kiedy jestem w ciąży plamie. Co to jest
Ja również miałam brązowe plamienia od 6 tc do 8 tc lekarz przepisał luteiny dopochwowa 2x 00mg i duphaston 2x1, później okazało się ze mam nadzerka zmienił luteiny pod język 50m 2x2 duphaston 2x2 i od tamtego czasu brak plamienie! i prawdopodobnie na początku było to z niskiego progesteronu 36 a później podrażnienia. ale każde plamienie należy skonsultiwac
 
Takie plamienia świadczą że w organizmie dzieje się coś złego...koniecznie skonsultuj to z lekarzem.
Pozdrawiam
Proszę przestać rozpowiadać takie głupoty.
Nie każde plamienie oznacza coś złego.
Przy implantacji mogą towarzyszyc plamienia, ale nie muszą.
W późniejszych tygodniach też mogą być plamienia i wcale nie muszą oznaczać niczego złego więc przestan rozpowiadać takie bzdury i stresowac inne kobiety.
Ja plamilam w 7tyg ciąży, czekałam na wizytę u ginekologa, która miałam na drugi dzień, a w międzyczasie opisałam co się dzieje tu na forum i czekalam na odp jakichś doświadczonych w tych tematach kobiet.
Wstawilam nawet zdj z różowym na papierze po podtarciu i KAZDA wróżyła mi coś złego, większość mówiła że pewnie poroniłam, a część była nawet przekonana i mi to wmawiała.
Otóż nic takiego. To byla normalna rzecz, nic zlego się nie działo. A stres jaki mi zafundowały takie jak Ty był "bezcenny".
A teraz jestem w 21tyg ciazy i póki co wszystko jest w porządku.
Jedyna prawda jest taka, że KAZDE nawet najmniejsze plamienie w ciąży wymaga konsultacji z ginekologiem i ze nie każde plamienie musi być grozne, niezaleznie od tygodnia ciąży.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boje się. Jestem w 10 tygodniu i dzisiaj dostałam jakiegoś brązowego plamienia co to jest boje się. To moja pierwsza ciaza. Pierwszy raz od kiedy jestem w ciąży plamie. Co to jest
Plamiłam na brązowo w sumie od samego początku ciąży. W 8 tygodniu lekarz przepisał mi duphaston, bo stwierdził, że mam za mało progesteronu (nie robiąc żadnych badań w tym kierunku). W 12 tc trafiłam w nocy do szpitala z okropnymi bólami podbrzusza. Okazało się, że ciąża obumarła w 9 tc. Lekarz jak stwierdził, w ciąży nie powinno być, żadnych plamień.
 
Do góry