reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w ciąży

Karina123.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2023
Postów
19
Witam. Mam problem jestem w ciąży i od tygodnia zaczęły mi się plamienia. Byłam z tym u ginekologa i dostałam Dufaston i Luteinę myślę że po tym przejdzie.
Ogólnie już raz poroniłam niedawno i teraz się boje strasznie 😦😨miał ktoś podobnie???
 
reklama
Tak, wiele dziewczyn miało plamienia na wczesnym etapie ciąży i wszystko skończyło się dobrze, ale również u wielu skończyło się to poronieniem. Nikt nie wie jak będzie u Ciebie. A co mówił lekarz? Skąd to plamienie? Co widać na USG?
 
Ja zaczęłam plamić w 5tc+3 po wizycie u ginekologa (do czasu wizyty było wszystko ok), po 2 dniach byłam znowu na usg (stres mnie zżerał, wymiotowalam, omdlewalam), ginekolog stwierdził zarodek z bijącym sercem i krwiak tuż obok jaja płodowego. Dostałam duphaston co 6h i nakaz leżenia. Plamiłam jeszcze ok 2-3tygodnie. Wszystko dobrze się skończyło, mam 4miesieczną córeczkę 😉
 
Tak, wiele dziewczyn miało plamienia na wczesnym etapie ciąży i wszystko skończyło się dobrze, ale również u wielu skończyło się to poronieniem. Nikt nie wie jak będzie u Ciebie. A co mówił lekarz? Skąd to plamienie? Co widać na USG?
Dziękuję za odpowiedź 🥰w chwili obecnej jest jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć dopiero 4tc . Na USG było tylko widać pęcherzyk ciążowy i to wszystko. Zażywam leki może przejdzie mam raka nadzieję 😊następna wizyta za tydzień może się wtedy więcej coś dowiemy
 
Witam. Mam problem jestem w ciąży i od tygodnia zaczęły mi się plamienia. Byłam z tym u ginekologa i dostałam Dufaston i Luteinę myślę że po tym przejdzie.
Ogólnie już raz poroniłam niedawno i teraz się boje strasznie 😦😨miał ktoś podobnie???
Cześć,ja plamilam mniej więcej na tym etapie i potem poroniłam innym razem tak samo plamilam a ciąża była donoszona. To był straszny stres pamiętam i współczuję Ci bardzo:( Teraz w zasadzie pozostaje jedynie czekać..
 
Do góry