reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bros na komary w ciaży

Dołączył(a)
20 Sierpień 2020
Postów
13
Dziewczyny, mam pytanie. Jestem w 16 tC. Bezmyślnie użyłam brosa na komary. Uzywalam go 5 dni, włączyłam na 2h przed snem w sypialni. Okno mialam otwarte, całą noc. CZY któraś z Was popełniła taki okropny błąd jak ja? I czy dzieciątko było zdrowe? Świruje od kilku godzin, jak mogłam być tak głupia. Proszę, tylko bez hejtu. Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, użyłam tak samo jak Ty - przez chyba 3-4 dni w 25 tygodniu ciąży, potem doczytałam, ze to jest okropieństwo ... pytałam lekarza, mówił, żeby się kompletnie nie martwic, ze to by trzeba było wąchać miesiącami regularnie i w dużych ilościach, żeby zaszkodziło, to jak z dymem papierosowym, jak przejdziesz w dymie papierosowym 5 razy na chodniku w ciąży, to w żadnym wypadku nie zaszkodzi, ale jakbyś paliła cała ciąże pi paczce to już tak. Nie zamartwiaj się!!!
Jej, dziękuję za odpowiedź, nawet nie wiesz jak się zamartwiałam. Odchodziłam od zmysłow, ale już się uspokoiłam. Ściskam 🤗
Hej, użyłam tak samo jak Ty - przez chyba 3-4 dni w 25 tygodniu ciąży, potem doczytałam, ze to jest okropieństwo ... pytałam lekarza, mówił, żeby się kompletnie nie martwic, ze to by trzeba było wąchać miesiącami regularnie i w dużych ilościach, żeby zaszkodziło, to jak z dymem papierosowym, jak przejdziesz w dymie papierosowym 5 razy na chodniku w ciąży, to w żadnym wypadku nie zaszkodzi, ale jakbyś paliła cała ciąże pi paczce to już tak. Nie zamartwiaj się!!!
 
Hej, użyłam tak samo jak Ty - przez chyba 3-4 dni w 25 tygodniu ciąży, potem doczytałam, ze to jest okropieństwo ... pytałam lekarza, mówił, żeby się kompletnie nie martwic, ze to by trzeba było wąchać miesiącami regularnie i w dużych ilościach, żeby zaszkodziło, to jak z dymem papierosowym, jak przejdziesz w dymie papierosowym 5 razy na chodniku w ciąży, to w żadnym wypadku nie zaszkodzi, ale jakbyś paliła cała ciąże pi paczce to już tak. Nie zamartwiaj się!!!
Jej, dziękuję za odpowiedź, nawet nie wiesz jak się zamartwiałam. Odchodziłam od zmysłow, ale już się uspokoiłam. Ściskam 🤗
 
Rozwiązanie
Do góry