reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Bruksella

A

Anonim

Gość
Witam, jestem mamą 1,5 miesięcznej Nicole i mieszkam wraz z mężem w Brukselli. Jeśli są jakieś mamy z okolic to proszę o kontakt :) pozdrawiam.
 
reklama
Witaj,
ja również mieszkam w Brukselii. Mam 3,5 miesięczną córkę. O to mój nr GG 2391520. Pozdrawiam :-)
 
Witam ja tez jestem z Brukseli a dokladniej z Anderlechtu gdzie mieszkam razem z moim 2miesiecznym synkiem Dominikiem  ;D ;D ;D Pozdrowienia
dsc002319ct.jpg
 
To super moze sie kiedys spotkamy ??ja mieszkam kolo parku aumale a moj nr gg to 3049883 :) :) :)
dsc002748xy.jpg
[/img]
 
reklama
Do góry