reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brunatne i brązowe plamienie

MojeOczekiwanie

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
42
Cześć dziewczyny, ostatnia @ była 3go kwietnia cykle 31-32 dniowe. 01 Maja dostałam brązowych plamien trwały do wczoraj popołudnia a od wieczora lekkie plamienie kawy z mlekiem. Czy któraś tak może miała? Czy oznaczało ciąże? Buziaki 😘
 
reklama
Skoro ostatni @ był 3.04 a dziś jest 3.05 ... a cykle masz +/- 30dniowe ... no to jak na moje babskie oko rozkręca się normalny @ 😐
Skoro ostatni @ był 3.04 a dziś jest 3.05 ... a cykle masz +/- 30dniowe ... no to jak na moje babskie oko rozkręca się normalny @ 😐
Z tym że nigdy przed @ nie miałam plamien poza tym teraz już jest czysto, brzuch ani piersi nie bolą jak zawsze przed okresem...
 
Z tym że nigdy przed @ nie miałam plamien poza tym teraz już jest czysto, brzuch ani piersi nie bolą jak zawsze przed okresem...
No to bez testu ani rusz. Na ,,oko,, z opisu się nie wywróży.
Tak jak dziewczyny tu napisały, test. Jeśli nie masz obok gdzieś całodobowej to musisz wytrzymać da jutra 🙂
 
Wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację?
Ja miałam jednodniowe obfite jasnobrązowe plamienie, ale to było okolo 9 dni po owulacji i oznaczało implantację, 4 dni później miałam pozytywny test ciążowy. U ciebie to chyba za późno na implantację, chyba, że dni płodne mocno się przesunęły w tym cyklu 🤔 No nic, pozostaje ci zrobienie testu albo bety z krwi i będziesz miała pewność
 
reklama
No to bez testu ani rusz. Na ,,oko,, z opisu się nie wywróży.
Tak jak dziewczyny tu napisały, test. Jeśli nie masz obok gdzieś całodobowej to musisz wytrzymać da jutra 🙂
Pewnie że wytrzymam😊 pomyślałam że może na forum zapytam i któraś kobietka opiszę że miała podobnie i czy okazała się to upragniona ciąża 😊
 
Do góry