reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

mikaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2011
Postów
556
Miasto
małopolskie
Nie widzę takiego tematu, mam nadzieję, że takowy nie powstał, a jeśli tak to proszę o skasowanie :)

W każdym bądź razie pomyślałam, że fajnie by było gdyby ten temat miał swój osobny wątek.

Chwalcie się swoimi wózkami, lub takimi jakie macie na oku. Wszelkie rady już doświadczonych mam mile widziane ;)
 
reklama
U nas po raz drugi wybór padł na quinny buzz, swietnie sie prowadzi, wygodny dla dziecka, mozna wpiac fotelik maxi cosi, idealnie prowadzi sek jedna ręka. Polecam sprawdzenie jesli ktoś jeszcze nie podjął decyzji.
jak Maya podrosla przesiedlismy sie na quinny zapp, teraz zaopatrzymy sie w noszą wersje extra, poprzednia nie rozkładala sie do spania nowa jak najbardziej
 
My kupiliśmy taki ;) W dokładnie takim kolorze jak na zdjęciach :) Quinny SX i do tego fotelik Maxi Cosi w takiej samej kolorystyce :)

wozek-gleboko-spacerowy-quinny-speedy-sx-dreami-kolor-sail.jpg

55c7d5d56f18e1ce.jpg
 
Byłam dzisiaj w hurtowni i zobaczyłam na żywca parę wózeczków. Z opinii internautów padłoby mi na Jedo Fyn 4ds i po obejrzeniu go raczej będzie to ostateczny wybór. Mężowi też się podobał, jest dużo bardziej stabilny niż np. Tako Laret. Znajomi, którym się ma dziecko urodzić w styczniu i którzy dzisiaj z nami byli z kolei obstawali przy Baby Design Lupo, też wyglądał fajnie, podobnie nawet się składał, ale żadnych przywieszek żeby np. porównać wymiary wewnętrzne gondoli.
 
ja właśnie się zastanawiam nad baby design lupo chociaż podoba mi się też baby design sprint i chicco trio tour delux
 
Bardzo fajne wózki.
My kupiliśmy wózek, fotelik i kombinezon Stokke

Stokke-Xplory-Complete-Stroller-in-Purple.jpg



1347977600purple1.png

fotelik-izisleep-stokke-purple.jpg
 

Załączniki

  • Stokke-Xplory-Complete-Stroller-in-Purple.jpg
    Stokke-Xplory-Complete-Stroller-in-Purple.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 213
  • fotelik-izisleep-stokke-purple.jpg
    fotelik-izisleep-stokke-purple.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 203
reklama
Do góry