reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po ciąży 6tygodni

lena882

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
300
Czy to jest normalne żeby po 6tygodniach po cc mój brzuch nadal był taki duży? Zawsze byłam plaska i ogólnie wszytko wygląda tak jak przed ciążą oprócz tego brzucha. Kiedy to może zniknąć? Jestem mamą bliźniąt jakby to miało znaczenie
 

Załączniki

  • 20190827_145821-1.jpg
    20190827_145821-1.jpg
    472,9 KB · Wyświetleń: 171
reklama
Rozwiązanie
Brzuszek po ciażach zostaje. Mniejszy czy większy ale jest już. Jedynie ćwiczenia coś zdają regularne. Mi został, nie duży ale jednak jest.
Trzeba brać pod uwagę, że kazda z nas jest inna i inaczej wraca do kondycji sprzed ciąży. Może warto do fizjoterapeuty się udac i poradzić. W każdym razie daj sobie czas.

Byłaś na kontroli?
Jestem ponad 6 miesięcy po cc i nadal nie mam brzucha takiego jak przed ciążą a wtedy byłam całkiem płaska. Na wszystko trzeba niestety czasu. W ciąży brzuch rozciągał się przez 9 miesięcy więc i po porodzie trzeba sobie dać czas aby wrócić do formy.
 
Warto udać się do fizjoterapeuty bo to może być rozejscie mięśni. Ale prawda też taka ze brzuch rósł 9m więc potrzebuje czasem drugie tyle by dojść do siebie po ciąży. Dodatkowo po połogu możesz powoli pomóc ćwiczeniami - tylko znów jak wyżej warto odwiedzić fizjo by sobie nie zaszkodzić.
 
Ja też jestem mamą bliźniąt, też zawsze byłam szczupła. Mimo tego, że waże mniej niż przed ciążą brzuch mam nadal:( dziewczyny mają już 10 miesięcy
 
Brzuszek po ciażach zostaje. Mniejszy czy większy ale jest już. Jedynie ćwiczenia coś zdają regularne. Mi został, nie duży ale jednak jest.
Trzeba brać pod uwagę, że kazda z nas jest inna i inaczej wraca do kondycji sprzed ciąży. Może warto do fizjoterapeuty się udac i poradzić. W każdym razie daj sobie czas.

Byłaś na kontroli?
 
Rozwiązanie
Do góry