reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

reklama
Ania piekny brzuszek, faktycznie duzy...noooo ale to przeciez 34tydzien, taki ma byc ;)

Moj jak patrze do lustra wydaje sie mniejszy, ale zaloze sie, ze jakbym zrobila zdjecie bedzie tez wiekszy niz mi sie wydaje.

Wlasnie brzuszkow coraz mniej, chyba mamy mniej czasu na pisanie i robienie zdjec, u mnie tak przynajmniej jest.
Mysle, ze pod koniec wrzesnia bedziemy juz gotowe ze wszystkim i wtedy bedziemy pisac i pisac :)
 
jasna to chyba nie... srednia taka ;) wlosy i oczy mam ciemne, ale cera nie jest sniada. ciekawe czy mi sie tez pojawi?
 
lindsay pisze:
aniu22 brzuszek piekny. :)
własnie sie zastanawiam czy ktoraś z Was nie ma linii zycia na brzuszku ? czy robi sie ona wszystkim ? mnie sie akurat to bardzo podoba :)

Lindsay, mnie się dopiero teraz zaczyna robić.... i to bledziuchna. Wszystko przed Tobą.
 
to się prawidłowo nazywa linea nigra (czarna kreska) i pojawia tam gdzie mięśnie lekko sie rozchodzą żeby przyjąć macicę... pojawia się ok. 7 miesiąca...
a ostudy nie macie???
 
co to jest ostuda ?
Magdusiek ja linię mam, srednio widoczną ale mam. Zrobiła mi sie około 6 miesiaca, a teraz tylko ciemnieje.
 
ostuda: przebarwienia nieregularne, ostro ograniczone brązowe plamy bez oznak zapalenia, umiejscowione na twarzy (czoło, policzki, wargi górne). Symetria ognisk sprawia, że przybiera ona wygląd maskowaty. Najczęstsza jest forma objawowa, występująca w czasie ciąży, podczas stosowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych (chloasma uterinum), leków (np. hydantoiny, mesantoina) oraz w czasie zaburzeń endokrynologicznych (nadczynność tarczycy, choroby jajników).
http://www.bio-med.pl/ostuda.html
 
reklama
Do góry