reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Strasznie ZNIESMACZYŁO MNIE TO ZDJĘCIE NASZEJ KOLEŻANKI, ps proponuje założyć osobny wątek z taką takim rodzajem zdjęć, choć uważam ,że zaciekawiły by one tylko facetów których naprawde rajcują babeczki w ciąży z brzuszkami
 
reklama
a oto moj w 23 tc :)))
picture2202.jpg
 
Aniu i Ado brzuszki cudo:-)
Mnie tam nic nie zniesmacza.Brzuszek piękny i wzrószam się kiedy takie widzę.A panowie........cóż..........raczej na ten link by nie zajrzeli
 
reklama
Ada o boziu jaki masz malutki zgrabniutki brzuszek! pozazdrościć takiej sylwetki, mój brzunio w 14 tyg wydaje się być zbliżony do Twojego a jaka róznica między Nami! :zawstydzona/y:
Aniu i Twoje brzunio słodkości, opadnięcie już widać :-)
 
Do góry