reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Kasiulka - akurat Ty dodatkowych kg nie będziesz pewnie miała [emoji6].
"Szczęściaro" - zazdroszczę Ci glukozy, wiesz? Zazdrość, to złe określenie - ale wiesz o co chodzi - to trzymanie wszystkiego w ryzach [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mam taki wzrost :) spokojnie myślę że jedzenie w umiarze z rozsądkiem i będzie tyle kg co powinno być nie więcej :)
aim - widzisz... Ja się nie opychalam. Nie miałam zachcianek, a wyszło co wyszło. Dużo wody w sobie miałam - waga bardzo mocno spadała przez pierwsze dni. Ze szpitala wyszłam 10 kg lżejsza, a po 2 dniach w domu kolejne 4 kg spadło.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga właśnie sie okazuje ze mogę jeść w zasadzie normalnie patrząc po pomiarach :/ nie mam bata
To dobrze, że wyniki masz dobre [emoji5]. 2 razy się już męczyłas, więc i Tobie normalnie-zywieniowo ciąża się należy [emoji3].

Ja mam piętra, bo w 1 ciąży długo długo było wagowo cacy, a w połowie 2 trymestru zaczęłam nabierać.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale wy wszystkie szczuplutkie

Ja mam 164 cm i waga powiedzmy 'akceptowalna' [emoji38] ale nie mam zamiaru przytyć więcej niż 12kg. W pierwszej ciąży chyba przybyło mi z 17, ale najwięcej to w ostatnich tygodniach ,bo przenosiłam 2 tyg i 1 dzień .

Ja jeszcze nie zrobilam sobie żadnego zdjęcia w tej ciąży a tu już 12 tydzień leci ... muszę się zmobilizować

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejciu jakie wy szczuplutkie.ja 162 cm i juz przytylam okolo kg w tej ciazy. W ciazy z corka przytylam cale 20 kg ktore zgubilam ale teraz chce bardziej uwazac

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ja tez chce bardziej uwazac mam nadzieje ze sie uda:p Poki co to pewnie nawet troche schudlam z jednej strony te wymioty nie sa tak zle:p

W 1 ciazy przytylam 16 kg to bardzo duzo jak dla mnie... przed ciaza wazylam 47 a pod koniec 63kg.Przy wzroscie 156 wygladalam jak kulka.Teraz na starcie mam 57 i chcialabym maz 8-9kg.Mam nadzieje ze sie uda po ciazy chcialabym do wagi 52 max wrocic.Bo te 5 kg nadprogramowe.

010igov3fkey3mez.png
 
A ja nie mogę spać :no: Pewnie rano się nie dobudzę i będę chodzić cały dzień jak widmo...
U mnie 10+5, przyłapana do zdjęcia :sorry:
20161210_191043.jpeg
 

Załączniki

  • 20161210_191043.jpeg
    20161210_191043.jpeg
    216,9 KB · Wyświetleń: 626
Sylver - śliczna i zgrabna z Ciebie Mamusia [emoji5].
A to, ze zostałas "przyłapana" - tylko potwierdza jak mocno cieszysz się ze swojego stanu [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry