reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Aim - śliczny brzuszek [emoji5]. Coś czuję, że kg ciążowe nie będą Ci ciążyc. Szczuplak z Ciebie, wiec pewnie ze zgrabną piłeczka będziesz do porodu chodziła, a "po" śladu po ciąży nie będzie [emoji5]

Karo - ja już się nie będę odzywać. W każdej partii jestem duża, i normalnie patrząc na dziewczyny w kompleksy zaczynam popadać [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga no weź.. Co innego tez pierwsza ciąża a ktoras z kolei.. Tu nie ma co porównywać. Choć ja na siebie jeszcze 4m temu narzekać nie moglam i tęsknię za bieżnia ćwiczeniami etc.


Sylver ja mam wyjściowe hmm z 3-4. Używam teraz alfaparf 11.11 i tez nie jest łatwo utrzymać ten kolor. Sama może sproboj robić z włosami? Zaufana fryzjerka na pewno zdradzi Ci co i jak a sposobów by utrzymać piękny blond jest kilka imsa proste.


To ja. Fatalna jakoś, wiec za 3 dni jak wskocze w 14tc zrobię nowe,
Moj brzusio w 13tc i 1kg do przodu czyli 51kg :)

_20161217_174753.JPG
_20161217_174819.JPG
 

Załączniki

  • _20161217_174753.JPG
    _20161217_174753.JPG
    177 KB · Wyświetleń: 536
  • _20161217_174819.JPG
    _20161217_174819.JPG
    161,8 KB · Wyświetleń: 528
Lilith, piękny brzuszek :-) :) I widać, że ciążowy, a nie (co najbardziej wkurza :confused2:) po kapuście z grochem :p

Z włosami sama próbowałam kilka razy, ale wierz mi, efekt był żałosny :errr: Zawsze odznacza mi się odrost mimo wszystko, kiedyś to w ogóle jajecznica mi wyszła :wściekła/y: Poza tym u fryzjera mam relaks, masaż główki i spokojną psychikę, że nałożą mi odpowiednie odżywki i naprawdę to widzę po kondycji włosa. W zeszłym roku byłam ponad 3 tygodnie na wakacjach w Hiszpanii, i pomimo stosowania super szamponów ochronnych przed słona woda i słońcem, wróciłam z takim mopem na głowie, że już widziałam, jak Pani Kasia mnie tnie na Kożuchowską (nota bene uwielbiam jej fryzurę, tylko brak mi odwagi ;)), a ona obcięła mi tylko 3 cm i zastosowała jakieś czary, że naprawiły mi się włosy :rolleyes:
 
Lilirh jestem w szoku ale pieknie!! Taka pileczka!

Mi chyba pozno wyskoczy teraz mam wlasnie taki po kapuscie nie da sie poznac ze ciazowy,w pierwszej ciazy mialam bardzo pozno brzuch jakos po swietach Bozego Narodzenia a rodzilam w marcu,wiec wychodzi kolo 6 mies,

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Dziękuję, bardzo mi miło. Musze przyznać, że na zdjęciach wydaje mi się być mniejszy niż jak patrze.

Dla porównania mój brzusio z mają w 14tc z coreczka:
Wtedy dużo większy..
A waga na minusie..

DSC_0388.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0388.JPG
    DSC_0388.JPG
    444,4 KB · Wyświetleń: 578
Do góry