reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Sylver jaka Ty ładna jestes!! :):)
Ja tez niziołek- 160 w kapeluszu, rok temu tak sie odchudziłam, ze wazyłam 43 kg, czyli bmi wskazywało juz na anoreksje i faktycznie tak wygladałam. Teraz mam 50 kg, ale non stop jestem głodna i tyje w szybkim tempie, wiec obawiam się, ze duzo moge przytyc :/
 
reklama
Matko.. 9 kg, 12 kg... A ja w pierwszej ponad 25 kg [emoji33]. Fakt.. Po 4 miesiącach śladu prawie nie było po 20 kg. A po 10 m-cach wróciłam do wagi sprzed.
Liczę na to, że teraz będzie mniej... Dużo mniej...


Też zaczynam w kompleksy wpadać przy Naszych Dziewczynach. Przy Tobie też... [emoji14] Mam 167, a wagi nie zdradzę [emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
O to widze ze mam.kompanke w tyciu ja w pierwszej ciazy ponad 20kg ale zaczynalam od 48kg i dosc szybko wrocilam do 52kg i juz nigdy mniej nie bylo,w drugiej tez ok 20kg na plus a teraz zobaczymy zaczynam od 53kg przy wzroscie 170 pewnie do 70kg dobijemy [emoji12]

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie mogę spać :no: Pewnie rano się nie dobudzę i będę chodzić cały dzień jak widmo...
U mnie 10+5, przyłapana do zdjęcia :sorry:Zobacz załącznik 787713
Sylver nigdy nie powiedzialabym ze Ty chociaz zblizasz sie do 30 , mamuska kawalera przestan chyba mlodsza siostra swojego syna :))super laska tylko pozazdroscic. Ja to chyba przy moim niedlugo jak jego babcia bede wygladac niedosc ze mnie skubaniec przerosł to jeszcze ja sie starzeje w zatrwazajacym tepie.
Kurcze patrze na te wasze zdjecia i chyba moj fejs prosi sie o jakies poratowanie kolagenem lub botoxem bo ja chyba sie cos postarzalam ostatnio i zdziadzialam wrrr trzeba sie za siebie wziasc.
A co do fotki to poki co tez u mnie niewiele widac ale moze po nowym roku odwaze sie cos wrzucic (jak juz doprowadze sie do uzytecznosci publicznej)

Wszystkie brzuszki sliczne oby rosly rosly i rosly

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Same laseczki tutaj :) Na prawdę dziewczyny, ekstra wyglądacie! No i pięknie wam się brzuszki zaokrąglają :)
 
Wendy, ale mi elaborat wystosowałaś ;-) ;)
Zapewniam Cię, że Twoja waga jest zdecydowanie niższa niż moja, więc nie narzekaj :happy:
Dziękuję Wam Dziewczynki za miłe słowa. To pewnie wino mnie odrobinę zakonserwowało :sorry:;-) ;)
 
Samotnaja wow widać slicznie, zgrabniutka jesteś.

Morela, Truskawka u Was też widać i ładne z Was kobietki.
Sylver jak Aga pisała.. :) masz naturalny blond?

Truskawka my idento. 160 i 50kg. Ale mi już przybyło 1kg. Waga sienie martwię zrzuce w 3 m od zaczecia ćwiczeń, czyli z 9 potrzebuje bo po cc musze z pół odczekać.. W rezultacie i tak gubię więcej.

Musze zrobić jakieś zdjęcia, 13tc leci :)
 
Samotnaja wow widać slicznie, zgrabniutka jesteś.

Morela, Truskawka u Was też widać i ładne z Was kobietki.
Sylver jak Aga pisała.. :) masz naturalny blond?

Truskawka my idento. 160 i 50kg. Ale mi już przybyło 1kg. Waga sienie martwię zrzuce w 3 m od zaczecia ćwiczeń, czyli z 9 potrzebuje bo po cc musze z pół odczekać.. W rezultacie i tak gubię więcej.

Musze zrobić jakieś zdjęcia, 13tc leci :)

O mój "naturalny" blond co 5 tygodni dba moja ukochana fryzjerka ;-) ;) Chyba z 9 lat do niej chodzę i już jestem przerażona, kto w Krakowie zajmie się tak moimi włosami, jak ona... Zaproponowałam, by przeprowadziła się ze mną, ale - nie uwierzycie! - odmówiła :realmad::p:D

I koniecznie nadrabiać tu że zdjęciami, czekamy! :-) :)
 
Dziewczyny jakie wy szczuplutkie az wstyd Mi przy was bo zawsze myslalam ze Do grubych nienaleze ale widze ze ja misiaczek przy was i moj brzuch przy waszych to juz wogole

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Do góry