reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Maziajka nie no spokojnie. Ale mam nadzieję że wcześniej irodze o tydzień lub dwa. Jakoś tak wolę 2 tyg przed niż po. A mój Kuba to dzisiaj wraca z pracy i mówi ' tak sobie myślałem i w sumie już po 15 możesz rodzić' Chyba też wolałby wcześniej

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ja mam na odwot cc 22.06 i mam nadzieje ze posiedzi do terminu! Dla mnie to moglaby ciaza jeszcze z miesiac trwac:p

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ja mam na odwot cc 22.06 i mam nadzieje ze posiedzi do terminu! Dla mnie to moglaby ciaza jeszcze z miesiac trwac:p

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojjj, mi też się nie spieszy [emoji1]. A dodatkowy miesiąc to już w ogóle byłby idealnym rozwiązaniem [emoji6] (cofnelabym czas do początku maja).
Ta ciąża jakimś Expressem leci [emoji33]



Emol - nooo to wszystko już jest jasne [emoji6]. Apki w błąd liczeniowy nas wprowadzają.
 
Ja też wolałbym wcześniej, tak z 1-2 tygodnie.. ale słyszałam, że pierwsza ciążę często się przenosi. Także na nic się nie nastawiam, co będzie to będzie [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga km. A żebyś wiedziała. Aż zaczęłam się zastanawiać kiedy kończy mi się 36 tydzien, aby wiedzieć od kiedy mogę do szpitala praskiego jechać. I tak z 20 min myślałam :) doliczyć się nie mogłam.

Linoone ja tylko bezpieczny termin czyli 37 tydzień zacznę to seksy codziennie i masaż krocza oliwka i jakoś może pójdzie

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone ja tylko bezpieczny termin czyli 37 tydzień zacznę to seksy codziennie i masaż krocza oliwka i jakoś może pójdzie

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe to będziemy razem przyspieszać. Mi gin i położna mówili, że można już od 36 tygodnia zaczynać masaż krocza. I dokładam jeszcze do tego napar z liści malin i wiesiołka i wiooo! [emoji6]


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masaz krocza nie pzyspiesza porodu, tylko uelastycznia skore, tak ze jest sznasa unikniecia naciecia krocza.
Dziewczyny jak dziecko nie bedzie gotowe to chocbyscie stawaly na glowie to nic z tego nie bedzie. A wszelkie zabiegi przypieszania porodu raczej skutkuja w terminie. To dziecko daje znak na rozpoczecie akcji
 
Linoone czyli zaczynamy od niedzieli 11.06 tak?

Kasiulka wiem że nie przyspiesza porodu. Ale jak chcemy sn wcześniej rodzić niż termin to musimy i krocze wcześniej przyszykowac ;)
A co do wyjścia na świat. To wolę poswintuszyc za wczasu aby potem nie chciało się tak bardzo w czasie tych 6 tygodni połogu.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masaż krocza to się robi od 32-34 tygodnia a nie tak późno.. Nie wiele to raczej już da.

Zamiast herbatki to kapsułki z liści malin polecam :)
No i w akcie desperacji można użyć olej rycynowy ale to już gdy coś się dziać zaczyna bo inaczej skończy się tylkl WC.
 
Do góry