reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Co tez bie jest złe, bo bedzie swoista lewatywa [emoji12]

Ja wlasnie nie mogłam wykonywać wtedy masażu krocza, bo miałam infekcje, a to przeciwwskazanie :/
No ale moze spróbuje teraz. Trudno. I tak pewnie niewiele by mi to pomogło ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co mi mówili, masaż krocza ma na celu uelastycznienie tego dolnego odcinka, żeby zapobiec pęknięciu czy nacięciu. Więc nie sądzę żeby w którymkolwiek momencie miałoby być za późno na to. Mi powiedzieli żeby to wszystko zaczynać od 36 tygodnia i tak też planuję. Wiadomo, że szanse na przyśpieszenie są marne, szczególnie tak jak mówi Kasiulka, to ma tylko wspomóc macicę, wzmocnić ją jak już przyjdzie godzina zero. Ale ja uważam że warto robić cokolwiek. Tak samo jak aktywność fizyczna, uważam że poród przebiegnie łatwiej jak moje ciało będzie przygotowane do wysiłku i lepiej to zniosę, niż jakbym leżała plackiem 9 miesięcy na kanapie.. ;) Także jak coś nie szkodzi, a może pomóc to ja to będę stosować. :D

Także Emol, od weekendu działamy :D
 
mi rowniez na szkole rodzenia mówili ze po skończonym 36 tyg. Zaczac

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone nie mowilam o macicy tylko o samym kroczu ;) pewnie ze lepiej go wykonywać niz nie, ale mozna zaczynac wczesniej jak pisze Lilth. Wiec jeszcze raz, masaz nic nie przyspieszy tylko wzmocni skore krocza
Ja mialam mocne postanowienie, ze bede go robic. Skonczylo si na paru razach. Maz jakos sie migal, a ja nie dawalam rady rozciagac dluzej przez duzy brzuch. A tak w ogole to jest nieprzyjemne
 
Lepiej późno niż wcale ale ja bym nie czekała do 36 tygodnia, takie rzeczy żeby dać efekt (czyli wpłynąć na elastyczność skóry) muszą trwać, to tak jak z dietą - jak będziesz na niej 4 dni to też fajnie ale żeby mieć widoczne efekty trzeba przynajmniej kilku tygodni. Ja co jakiś czas robię ale właśnie-ani to wygodne, ani przyjemne-więc bardziej że się zmuszam co jakiś czas niż regularnie pamiętam.
 
Lioone ja corke przenosilam, ale kazda kobieta inna wiec u was moze byc wcześniej lub w terminie.
Coralic taki malutki zgrabniutki brzusio mialam córką:)
Emol pieknie rosniecie ;)
Ola jaki malutki brzusio:tak:
 
Zaczął opadac mi brzuch..
(Czuje dosc mocno ucisk na dole)
Mam nadzieje ze dotrwam do 10/13lipca..


1496841746-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry