reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Nie wiem co lepsze-wg mojej WSZYSTKO ZAWSZE jest super! Absolutnie wszystko [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co się orientuję, to nie ma bata żeby w ciąży rozejścia nie było, bo przecież brzuch rośnie to i mięśnie muszą zrobić miejsce. Ale po porodzie to zwykle wraca samo do normy, a jak nie, to są specjalni fizjo dla kobiet po porodzie i oni oceniają czy jest rozstęp czy nie i zalecają ew. ćwiczenia odpowiednie. U mnie w szpitalu po porodzie jest darmowa konsultacja z taką babeczką. Plus ocena stanu mięśni dna miednicy :)

A to my, 37+5, 94 cm, + 11 kg.
Niestety poszło mi w biodra i uda, tyłek za to obwisł bez moich ukochanych przysiadów ze sztangą... także w leginsach już nie mogę latać po ulicy bo wygląda to fatalnie ;) już nie mogę się doczekać jak sobie odbiję po porodzie, mąż już odkłada kase na mój karnet na siłownię, bo mu płaczę, że zgrubłam i w ogóle jestem fuu ;)

full
 
Linoone cudny i malutki faktycznie :-)) nóżki masz umiesnione, szybko wrócisz do formy ;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za miłe słowa [emoji173] [emoji4]
To fakt, nie jest rozlany na boki, tylko do przodu sterczy i jest dość zbity.. tym się pocieszam, że nie ma tłuszczu. Ale i tak mam wrażenie że jest ogromny

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone na prawdę Brzuszek pierwsza klasa, taki zbity :)
mi wczoraj mąż pocieszyl (idę w kierunku samochodu w którym siedzi) weszłam a on 'jaki ty masz wielki brzuch, najpierw idzie on a potem ty' ale też się cieszę ze nie rozlalam się na boki.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry