reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Aktualizacja po dłuższym czasie[emoji6]
Jestem 37+2, 94cm, +7kg. Brzuch już wcześniej opadł, teraz pępek się schował i kibelek jest moim największym przyjacielem[emoji23][emoji23]
No i pojawiła się linea negra, już myślałam że nie wyjdzie...
1498292191-aaaaaa.jpeg
1498292200-aaaaaa.jpeg
1498292207-aaaaaa.jpeg

1498292252-aaaaaa.jpeg
 
Dziękuję dziewczyny za mile słowa :*
W kg mam więcej o 10kg od początku ale myślę, że szybko zejdzie bo tylko w brzuchu to mam.

Paninka super wyglądasz :)

Patuszka super, dalej nie mogę uwierzyć, że taki malutki brzuszek na 38tydz :D ekstra
 
Pumelova, normalne tylko większe niż zwykle[emoji23][emoji23][emoji23] kupiłam zimą podczas wyprzedaży rozmiar 38 i niestety z paskiem muszę nosić, bo się z tyłka zsuwają. Kupiłam mega niskie biodrówki i to był strzał w 10!

Ewella, też super wyglądasz Kochana[emoji8]
dzidzia jest maleńka[emoji6] i tak mam największy brzuch ze wszystkich kobiet ze strony mamy (jestem do nich podobna)[emoji12][emoji12]

Ola W, Ty też się do dużych nie zaliczasz[emoji16]
 
Patuszka [emoji33] - toż to dałabym Ci 6 m-c jak już, a nie 9.. Slicznie Kruszynko wyglądasz [emoji7]
Ja w swoich jegginsach/jeansach przechodziłam do 7 m-ca. I nastała era spodni z panelem, bo jednak zwiniety pas pod brzuchem zacząl cisnąć gdy siedziałam.
No i właśnie, jak już przeszłam w ciążowe spodnie to już i brzuch, tylek, uda zaczęły żyć swoim życiem i dopasowywać się pod ciążowe spodnie [emoji19]
 
reklama
Chybra - śliczny masz brzuszek [emoji4], a nogi... Wowww - widać po nich systematyke spacerowa [emoji106][emoji5]
 
Do góry