reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Morela, Truskawka, samotnaja - woww - pięknie Wam się kształtują brzusie [emoji5].

Morela - jak tak patrzę na Twoją buzię, to..córka chyba do Ciebie podobna - prawda? [emoji3]. Awatarek mały - ale podobne rysy macie [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety córka to czysty tata :) ale miło mi niezmiernie bo rzadko to słyszę :):):)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
W tej czapuni na awatarze bardziej Ciebie przypomina (taty nie widziałam) [emoji3]

Śliczna i widać baaaardzo wesoła dziewczynka [emoji5]

Moja to nasz mix. Oczy ma moje (układ), ale kolor już po tacie (ja mam zielone, a oni niebieskie). w zależności od zrobionej miny bardziej przypomina mnie lub M. Ale szatan po Tacie - to pewne [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tej czapuni na awatarze bardziej Ciebie przypomina (taty nie widziałam) [emoji3]

Śliczna i widać baaaardzo wesoła dziewczynka [emoji5]

Moja to nasz mix. Oczy ma moje (układ), ale kolor już po tacie (ja mam zielone, a oni niebieskie). w zależności od zrobionej miny bardziej przypomina mnie lub M. Ale szatan po Tacie - to pewne [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Lena zdecydowanie charakter ma mój i jest niełatwy. Nie mogę powiedzieć, że niegrzeczna ale zdecydowanie wszędzie jej pełno :) kolor oczu ma po teściowej, a rysy po tatusiu. Mam nadzieję, że drugie będzie do mnie choć trochę podobne :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Morela idziemy rowno z terminem i chyba brzuszki tez juz podobne :D córeczka śliczna :)
Mój młody to kopiuj wklej tata, charakterek tez niestety ;p po mnie ma jedynie pedantyczne sprzątanie i przesadne dbanie o higienę, co u chłopca sie rzadko zdarza.
 
Samontaja jaki super szczuplaczek jestes. Bardzo bym chciała mieć taka figurę kiedyś dojdę do takiej formy

Morela cos sie dzieje ;) tez masz piekna figurkę

Truskawka u Ciebie juz ładnie ciazowo
 
Samontaja jaki super szczuplaczek jestes. Bardzo bym chciała mieć taka figurę kiedyś dojdę do takiej formy

Morela cos sie dzieje ;) tez masz piekna figurkę

Truskawka u Ciebie juz ładnie ciazowo
Dzięki ;-) mam zamiar szybciutko wrócić do formy i przytyć jak w pierwszej 9 kg ale założenie założeniem co wyjdzie się okaże. Lekarz dał mi przyzwolenie Maks na 12 :-) trochę mnie przeraża to tycie i roosnacy brzuch bo ja mam maalego hopla na tym punkcie, ale to jest inna sprawa.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
dziewczyny ,ale wy laski jesteście ja taka byłam jak miałam 18 lat, czyli prawie 18 lat temu :p. Jestem dość wysoka mam 176 cm
 
Ja miałam 18 lat 10 lat temu, zaraz jedenaście a wydaje mi się jak wczoraj:-)
Ja mam 170, ale chciałam zawsze mieć parę więcej

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Dzięki ;-) mam zamiar szybciutko wrócić do formy i przytyć jak w pierwszej 9 kg ale założenie założeniem co wyjdzie się okaże. Lekarz dał mi przyzwolenie Maks na 12 :-) trochę mnie przeraża to tycie i roosnacy brzuch bo ja mam maalego hopla na tym punkcie, ale to jest inna sprawa.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
Matko.. 9 kg, 12 kg... A ja w pierwszej ponad 25 kg [emoji33]. Fakt.. Po 4 miesiącach śladu prawie nie było po 20 kg. A po 10 m-cach wróciłam do wagi sprzed.
Liczę na to, że teraz będzie mniej... Dużo mniej...

dziewczyny ,ale wy laski jesteście ja taka byłam jak miałam 18 lat, czyli prawie 18 lat temu :p. Jestem dość wysoka mam 176 cm
Też zaczynam w kompleksy wpadać przy Naszych Dziewczynach. Przy Tobie też... [emoji14] Mam 167, a wagi nie zdradzę [emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry