reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bunt dwulatka/poczucie odrzucenia?

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Mam córkę która w czerwcu skończyła dwa lata, w połowie lipca urodziłam druga córkę. Od pewnego czasu starsza córka jest niegrzeczna, w ogóle nie słucha co się do niej mówi, robi wszystko po swojemu. Idziemy w czwórkę na spacer na plac zabaw, ona się bawi, młodsza śpi, ale jak jej się mówi że wracamy do domu to zaczyna uciekać, ostatnio zaczęła sie kłaść na trawie jak mąż chciał ja wziąć na ręce. Staram się jej poświęcać na prawdę dużo uwagi, wiem że to dla niej nowa sytuacja bo wczesniej tylko ona była w centrum uwagi, ale ręce mi juz opadają, czasem dochodzi do tego że ma karę (siedzi w łóżeczku bez ulubionej przytulanki). Próbuje jej wszystko tłumaczyc na spokojnie ale to mówić jak do ściany. Miałyście podobnie jak pojawiło się drugie dziecko? Długo u was trwało oswajanie się z dzieckiem? Generalnie jest zainteresowana tym co robić z dzidzią, jak zmieniam pieluchę, kąpie itd. Ale widze też że jest smutna, często chce być na rękach, wcześniej tylko u męża i o niego była tylko zazdrosna, ale teraz jak mąż wrócił do pracy to widzę że i o mnie jest zazdrosna. Poradźcie coś
 
reklama
Do góry