reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Butelkowe maluszki

deli80

mama Oliwii i Maksymilian
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Kochane zakładam nowy wątek dla mam karmiących butelką.
Często za późno dowiadujemy się rzeczy ważnych dla naszych Maluszków.
Niektóre osoby uważają, że kobiety co karmią butelką idą na łatwiznę, a to za przeproszeniem g*** prawda, nieraz mamy większe problemy niż mamy co karmią piersią. Najbardziej wkurza mnie jak wypowiadają się osoby na temat karmienia butelką, które nigdy tego nie robiły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (musiałam się wygadać).

Ostatnia edycja:
reklama

azorek84

mama Amelii 2009
Miasto
głogów/edinburgh
Rozwiązania
0
heheh
dobrze powiedziane hehe samo sie cisnelo na usta;-):tak:milo ze ktos jeszcze tak uwaza.. i na reszcie watek dla butelkoeych mamus:tak::-D:-D:-D

wlasnie mam pytanko jesli witamina D jest w mleczku to chyba nie musze jej dodatkowo podawac??wiem ze jak sie z cysia karmi to trzeba a jesli jest w formulce ??

Ostatnia edycja:

deli80

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
już od paru dni chciałam założyć, ale zawsze Oliwia mnie odciągała od BB
ale po tym jak zaczęłam pisać na lipcówkach i pytać o rady, to stwierdziłam, ze pewno nie tylko ja mam pytania u nas i nam tez się przyda własny wątek :)))
poza tym sama wiesz ile razy wysyłałam PW z pytaniami o butle :))))

A tutaj schemacik karmienia :-).
Oczywiście każde dziecko jada różnie i może jadać więcej i częściej lub mniej i rzadziej :-). Moja raczej jada więcej :-) i niech na zdrowie jej pójdzie :-)

http://misia.zalesie.eu.org/zywienie/modyfikowane.jpg

Ostatnio edytowane przez moderatora:

azorek84

mama Amelii 2009
Miasto
głogów/edinburgh
Rozwiązania
0
hehehe no fakt. przy kolejnych dzieciach to juz bedziemy madrzejsze a tak to sie wymienia doswiadczenia.kazde karmienie daje pytania jak i po co wiec watek jak najbardziej na miejscu.przy karmieniu butla tez trzeba wiedziec jak karmic i nie raz sa roznego rodzaju problemy:-:)tak:

hehe to widze ze moja Amelka to wsuwa jak taki 5miesiaczniaczek heheh

Ostatnia edycja:

deli80

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
no niestety tak jak ten mój nieszczęsny infakol... i teraz jak mi to napisałaś to już sama nie wiem czy przez infakol były zatwardzenia, bo już stosowałam 2 tygodnie czy jednak mleczko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale już trudno. Mleczko zmienione i mam nadzieję, że na dobre to wyjdzie :-)

Zanim napisałaś już wkleiłam... telepatia :)

A zapisywałaś może sobie ile jadła co dzień t
woja Amelka i o której?

Ostatnia edycja:

azorek84

mama Amelii 2009
Miasto
głogów/edinburgh
Rozwiązania
0
my onfacol tez ok 2 tyg uzywalismy i po tym czasie i kupki rzadziej byly i jakos tak sie bidulka bardzo meczyla przy nich:zawstydzona/y::-(teraz jak odstawilismy to kupka znowu taka musztardowa i luzniejsza jest:tak:

MeKlaudia

Fanka BB :)
Miasto
Jablonna
Rozwiązania
0
Hej dziewczynki ja wprawdzie mam juz prawie 15 miesiecznego synka i nie wtemacie, ale witamine D trzeba podawać mimo ze dziecko jest na mleku modyfikowanym... Nie wolno podawac tylko witaminy K gdy dziecko jest na butli:) Pozdrawiam ja też karmiłam synka butla od tyg zycia poniewaz stracilam pokarm i tez wkurzaly mnie gadki ludzi ze jak je z butli to juz jestem zla matka bo ide na latwizne i ze one napewno beda karmic piersia..Glupie gadanie

deli80

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja małej podaję wit D, ale co drugi dzień, takie mam zalecenia pediatry :))).
A wit K wogóle :))), bo jest w mleczku wystarczająca ilość.

_karincia_

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Hej dziewczynki ja wprawdzie mam juz prawie 15 miesiecznego synka i nie wtemacie, ale witamine D trzeba podawać mimo ze dziecko jest na mleku modyfikowanym... Nie wolno podawac tylko witaminy K gdy dziecko jest na butli:) Pozdrawiam ja też karmiłam synka butla od tyg zycia poniewaz stracilam pokarm i tez wkurzaly mnie gadki ludzi ze jak je z butli to juz jestem zla matka bo ide na latwizne i ze one napewno beda karmic piersia..Glupie gadanie
A ciekawe co w moim przypadku.. ja karmię piersią i dokarmiam butlą :sorry:
Czy powinnam podawać wit. K czy raczej nie?? :confused:
Póki co, to podaję :tak:

reklama

deli80

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
my onfacol tez ok 2 tyg uzywalismy i po tym czasie i kupki rzadziej byly i jakos tak sie bidulka bardzo meczyla przy nich:zawstydzona/y::-(teraz jak odstawilismy to kupka znowu taka musztardowa i luzniejsza jest:tak:
A u mnie kupki dalej co 2 dzień, ale niestety był problem z ich robieniem, strasznie się męczyła i nie mogłam patrzeć jak się męczy. Dlatego zmieniłam mleczko i dziś kupka była śliczna że tak powiem pomimo tego, że infakol dalej jej podaję, ale to jeszcze kwestia dnia, bo dostanie mowy lek na kolki :-). Wiec chyba nie tylko o infakol u mnie chodziło.

Karincia to zależy od tego ile mały dostaje butli, a ile cycka. U mnie Mała na początku jak była i na cycu i na butli to wit. K miałam nie podawać, bo mała przede wszystkim jadła butle, bo nie miałam pokarmu. Jak u Ciebie tylko jest lekko dokarmiany to podawaj :))).

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry