reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe maluszki

reklama
aha, dzieki Chogata,
ja w proszku nie kupowalam bo wielka paczka byla a nie wiem czy bedzie potrzebne
i wybor ogromny
taki jednorazowy kartonik na probe wzielam ale jakos podejrzliwa jestem:eek:

Ja również na wyjścia mam mleko w szklanych butelkach. NAN HA. Jednak na codzień podaje małej nan w proszku:tak:
 
No Karciana to ma chłopak apretyt:tak: bo moja to maksymalnie na raz wypija 180mil,ale podobno dzieci piją tyle ile potrzebują może w nocy juz nie je bo moja jak naje sie np. o24 to najpózniej o 6 rano jest alarm o jedzonko.
 
oooo Karincia-niezlego masz zarloczka.Amelka pochlania jednorazowo 180ml :-)
teraz juz ma tylko 5 karmien w ciagu doby ale wczesniej bylo tak ze np o 19 jedzonko 19.30 kapiel i o 20.30 kolejne karmienie:sorry2:nie zjadala wtedy juz pelnej butli tylko jakby uzupelniala zapas zeby w nocy pospac dluzej bez jedzonka:tak::-Djak ja karmimy tak ok 21 to budzi sie dopiero o 7.30-8.00 rano:tak::-D a mozesz tez sprobowac dodac kleiku(platki ryzowe) do mleczka. jak bedzie bardziej geste to moze zje troszke mniej a tez na dluzej bedzie najedzony:tak:
 
No własnie też mi się wydaje że to sporo :baffled:
Co prawda dopiero raz tak (tylko wczoraj) zjadł :tak:
W ogóle to kiedyś jak po kąpieli zjadł to od razu usypiał a teraz.... :no:
Wczoraj własnie usypiałam Go 3 godziny :szok:
Co odłożyłam Go do łóżeczka to chwile poleżał a za chwilę płacz że nie chce spać :baffled:

O kleiku tez myślałam ale chyba jeszcze troszkę na to za wcześnie... czy nie?? :confused:
 
Dziewczyny ja tez sie przyłączam do Was :) Od kilku dni Franio dostaje dostaje mleczko z butelki przed snem. Po wieczornej kapieli dostaje oba cyce i ostatnio po karmieniu strasznie plakal, wiec zaczynamy go dokarmiac.
Poki co na piersi rosl rewelacyjnie i gdy zaczal 7 tydzien zwiekszylo mu sie zapotrzebowanie.
Strasznie mi przykro ze mam jakos mniej mleka (pomimo ze przystawiam go czesciej nawet, ale sciaga wszystko w 3 minuty i placze..). Chcialam go karmic tylko piersia dluzej niz 2 miesiace a tu prosze jaki klops. Ale Franio ma zamiar chyba byc najwiekszym bobasem w okolicy. Wyobrazcie sobie ze w szostym tygodniu wazyl prawie 6kg!!! Taki byczek mi sie urodzil :tak:. I lubi pojesc :-D. Tylko martwie sie ze jak przejdziemy calkowicie na sztuczne mleczko to mi zacznie tyć :zawstydzona/y:
 
moja mala je co trzy godziny i po 90ml... nie wiem czy to za malo. ale wczoraj wieczoram zjadla przed kapiela 90 i po kapieli 60... co robicie ze wasze maluszki tyle jedza?moja pije NAN..
 
reklama
No własnie też mi się wydaje że to sporo :baffled:
Co prawda dopiero raz tak (tylko wczoraj) zjadł :tak:
W ogóle to kiedyś jak po kąpieli zjadł to od razu usypiał a teraz.... :no:
Wczoraj własnie usypiałam Go 3 godziny :szok:
Co odłożyłam Go do łóżeczka to chwile poleżał a za chwilę płacz że nie chce spać :baffled:

O kleiku tez myślałam ale chyba jeszcze troszkę na to za wcześnie... czy nie?? :confused:
Jesli ci dobrze przybiera na wadze, zbytnio nie ulewa to nie ma potrzeby wprowadzania kleiku, to tylko dodatkowo obciazy organizm dziecka.
 
Do góry