reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

Karola-04 trening czyni mistrza. Nasza Wiktoria w końcu załapała po ponad dwumiesięcznych bojach. Od trzech dni ciągnie aż miło:-) i powiem Wam, że naprawdę stała się spokojniejsza:tak:
 
reklama
ja juz nie wiem co robic z tym moim malym pierdzielem nic nie chce ani sylikonu ani gumy rece mi opadaj chyba nie damy rady isc na wesele bo jak go zostawie z moja mame zalamie sie kobitka patrza jak on ryczy:-(
 
Karola, to może spróbuj łyżeczką?
Albo kubek niekapek? to co prawda też guma, ale ja chcę wypróbowac, skoro Oliwce butelka się odwidziała.
Rewelacyje są podobno Gerbera, ale mają twardy ustnik. Nie wiem, czy takiemu maluchowi nie warto najpierw kupic Aventu z białym miękkim ustnikiem (jest przeznaczony od 3 miesiąca zycia) :confused:
 
Moja mala pije tylko z Aventu z butelki co lil kate kupila (mam taka rozowa) Jenni nie chce pic i sprezentowalam ja kolezane a jedna sobie zostawilam na kiedys oj wybredna ta moja kobietka:tak:
 
TO CO JA MAM POWIEDZIEC JAK MOJ SMERF NIE CHCE NIC INNEGO JAK TYLKO CYCUCHA :baffled: NO ALE DZIS IDE SCIAGAC POKARM I MOZE NA MOJE MLECZKO SIE SKUSI MOZE ZAPACH MU SIE SPODOBA BO JUZ SAMA NIE WIEM TYLKO ABYM NIE DOSTALA LAWINY NIE DO OPANOWANIA MLECZKA BO ZNOW BEDZIE KICHA.
 
a ja karmię tylko piersią, a herbatkę dajemy łyżeczką. Staś się tak nauczył, więc nie kombinowałam z butelką.
 
NO ALE JA CHCE ZOSTAWIC MALUSZKA MAMIE NA CALA NOC I ISC NA WESELE ZOSTAL NA TYDZIEN BY GO PRZEKONAC:baffled:
 
Karola, jest też taki sposób: zaklada się gumową rękawiczkę na rękę, mleko wlewa się do strzykawki i podłącza się silikonowy dren do niej, a drugi koniec wkłada się do buzi dziecka z palcem i opiera się go na podniebieniu, dziecko zasysa jak pierś i zciąga mleko ze strzykawki. Może tak spróbujesz? Ale musisz się dokladnie dowiedziec na czym polega ten sposób podawania pokarmu, wiem, że styczniówki mają go gdzieś opisanego z rysunkami. Moze zwróc się do nich to Ci to znajdą.
 
reklama
Dziewczyny, czy możliwe jest , żebym mogła przestawic Tosię na butelkę, ale nie całkowicie...tzn. tak, żeby np. dwa razy dziennie karmić piersią a reszta butelką???Chodzi mi o to czy nie ustanie mi laktacja.
W lipcu wracam do pracy i chciałabym juz pomału wprowadzać Tosi butelkę, a z tego co piszecie, to wcale nie takie proste.
 
Do góry