Pati bardzo prosze, przepis jest prosty:
ugotowane ziemniaki, kapucha kiszona,(50:50) cebula,jajo, bulka tarta, olej, przyprawy
Ziemniaki rozgniesc na gladka mase, kapuste kiszona odcisnac, pokroic dosc drobno. Polaczyc
Cebulke pokroic w kostke i podsmazyc na oliwie
Dodac do masy ziemniaczano-kapuscianej,dodac jajo, przyprawic wg uznania - ja daje tylko wegete i pieprz.
Uformowac niewielkie kotleciki, obtoczyc w bulce tartej i smazyc na zloty kolor.
My je wcinamy z ryzem lub z kasza gryczana
Tak sie rozpedzilam ze podam tez przepis na kotleciki ziemniaczane z orzechami bo przyrzadza sie podobnie
Ugotowane, rozgniecione ziemniaki polaczyc z posiekanymi orzechami wloskimi (ok 100-150 g), dodac jajo, jesli sie mocno kleja dodac bulke tarta tak aby latwo odchodzily od dloni podczas formowania. Formowac podluzne kotleciki, obtaczac w bulce tertej i smazyc na zloty kolor. Pychota